Пріоритетними для області залишаються питання допомоги учасникам АТО

Вівторок, 23 грудня 2014 23:26
Пріоритетними для Івано-Франківської області залишаються питання допомоги учасникам АТО. Про це на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій у вівторок, 23 грудня, зазначив голова Юрій Бабій.

 

Серед ряду питань порядку денного, комісією було погоджено внесення проекту рішення на розгляд чергової сесії обласної ради «Про регіональну цільову програму розвитку донорства крові, її компонентів та виготовлення препаратів з них на 2015-2017 роки».

«Програма розвитку донорства крові за сьогоднішніх реалій є надзвичайно важливою. Адже не обходиться і дня, щоб ми не отримували інформації про поранених українських військових, які потребують кваліфікованої медичної допомоги та елементарного переливання крові, - зазначає голова комісії Юрій Бабій. – Переконаний, що затвердження цієї програми дасть можливість врятувати не одне життя!»

Також, члени комісії приділили увагу матеріально-технічному забезпеченню 128 окремої механізованої бригади Збройних Сил України, в якій несуть службу переважно вихідці з Івано-Франківської області.

 

Так, до обласної ради надійшов лист командира бригади, полковника Шаптала С.О., в якому він просить допомогти придбати для вояків, що перебувають в зоні АТО 300 комплектів теплого одягу, дизельні генератори, бензопили та продукти харчування. За ініціативи Юрія Бабія, що буда підтримана одноголосно всіма членами комісії, департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА було дано протокольне доручення профінансувати відповідні кошти з резервного фонду обласного бюджету ще в поточному році. 

Перегляди 473 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK