Кількість автостоянок в Івано-Франківську може зменшитися: в центрі міста планують збудувати багатоповерхівку (фото)

Середа, 01 лютого 2017 13:42
В центрі Франківська автостоянку планують забудувати 9-поверхівкою.

 

На території автостоянки в центрі Івано-Франківська по вулиці Січових Стрільців мають намір звести дев’ятиповерховий житловий будинок на 120 квартир. Приблизно, будинок матиме 3 під’їзди, а сама площа забудови складатиме 0,15 га.

Про це пишуть  на Побудовано.

ТОВ «Паркінвестбуд» готує дозвільну та містобудівну документацію на будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського, по вулиці Січових Стрільців, 28-а.

територія майбутнього будівництва на карті

ТОВ «Паркінвестбуд» створене 24 грудня 2013 року Трак Василь Васильович і Пироженко Наталія Ярославівна. Статутний капітал – 100 000 гривень. Вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Через кілька місяців після створення, ТОВ «Паркінвестбуд» зареєстрував право власності на нерухоме майно, за адресою вулиця Січових Стрільців, 28-а. Мова йде про два нежитлових приміщення загальною площею 120 м2.

Згодом, підприємство звернулося до міської ради з прохання надати йому дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за уже вказаною адресою вулиця Січових Стрільців 28-а. ТОВ «Паркінвестбуд» просило землю площею 0,33 га для реконструкції нежитлового приміщення та будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення.

У травні 2015 року міська рада затвердила проект землеустрою та передала земельну ділянку в оренду терміном на 10 років. Але при цьому площа вказаної земельної ділянки збільшилась з орієнтовної 0,33 га до 0,35 га.

Вид функціонального використання ділянки залишиться незмінним – для реконструкції нежитлового приміщення та будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення. Однак, в рішенні зазначено, що рішення приймається при умові заборони зміни цільового призначення земельної ділянки та після розроблення детального планування території.

ділянка на кадастровій карті

У листопаді 2016 року Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини видав ТОВ «Паркінвестбуд» містобудівні умови і обмеження на будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського, по вулиці Січових Стрільців, 28-а.

На сьогодні в реєстрі ДАБІ інформація про зареєстровані декларації про початок будівельних чи підготовчих робіт відсутні.

територія на Січових Стрільців, 28А

Перегляди 262 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK