В центрі Франківська забудують автостоянку 9-ти поверховим будинком

Четвер, 02 лютого 2017 09:56
Незабаром в Івано-Франківську на території автостоянки в центрі Івано-Франківська по вулиці Січових Стрільців з'явиться дев’ятиповерховий житловий будинок на 120 квартир.

Такий будинок повинен мати 3 під’їзди, оскільки площа забудови складатиме 0,15 га.

Наразі ТОВ «Паркінвестбуд» готує дозвільну та містобудівну документацію на будівництво багатоквартирного житлового будинку за адресою по вулиці Січових Стрільців, 28-а.

ТОВ «Паркінвестбуд» створене 24 грудня 2013 року Трак Василь Васильович і Пироженко Наталія Ярославівна. Статутний капітал – 100 000 гривень. Вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Через кілька місяців після створення, ТОВ «Паркінвестбуд» зареєстрував право власності на нерухоме майно, за адресою вулиця Січових Стрільців, 28-а. Мова йде про два нежитлових приміщення загальною площею 120 м2.

Також дане підприємство звернулося до міської ради з прохання, щоб йому надали йому дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за уже вказаною адресою вулиця Січових Стрільців 28-а.

ТОВ «Паркінвестбуд» просило землю площею 0,33 га для реконструкції нежитлового приміщення та будівництва багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення.

Але на сьогодні в реєстрі ДАБІ немає інформації про зареєстровані декларації, про початок будівельних чи підготовчих робіт.

Слід зазначити і те, що рішення приймається при умові заборони зміни цільового призначення земельної ділянки та після розроблення детального планування території.

Джерело

Перегляди 318 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK