Власники "елітного житла" від БК «Continental Development» не отримали обіцяних квартир та пішли до суду

Середа, 10 травня 2017 07:30
Будівельна компанія «Continental Development» у будівельній галузі відносно недавно і відразу почала позиціонувати себе як лідер будівництва елітного житла.
На своєму сайті компанія пропонує доступні ціни та навіть здачу квартир практично під ключ. На рахунку фірми два незавершені об’єкти: ЖК «Premiere» по вулиці Чорновола, 11Б та ЖК «Crystal River» у Пасічній. Та за яскравими рекламними буклетами ховається низка судових справ, арешт майна та відкритті виконавчі провадження. Останній місяць став для компанії геть не втішним - власники куплених квартир, які так і не отримали свого майна, вирішили повернути вкладені кошти через суд.

По факту, будівельна компанія «Continental Development» - це товариство з обмеженою відповідальністю «Континенталь». Остання розпочала свою діяльність ще 20 років тому, а от будівництвом зайнялася відносно недавно. Саме їй належать майнові права на два незавершені об’єкта будівництва - ЖК «Premiere» та ЖК «Crystal River».

Побудовано в Франківську вже не вперше звертає увагу на компанію «Continental Development». Ще на початку року вдалося з’ясувати чимало цікавих фактів про діяльність забудовника. Так, минулий рік видався для фірми геть невдалим: 9 відкритих виконавчих проваджень, податковий борг у майже  100 000 гривень, а під кінець року Івано-Франківський міський суд ще й наклав арешт на незавершені об’єкти будівництва. Але все по порядку.

За даними аналітичної платформи «YouControl», товариство з обмеженою відповідальністю «Континенталь» зареєстроване ще в далекому 1996 році. За цей час фірма змінила вид діяльності з ресторанного бізнесу на будівництво, а наприкінці 2012 році ще й отримала нову юридичну адресу, нових засновників і директора. Більше того, статутний капітал підприємства теж приємно змінився і нині сягає 7-ми мільйонів гривень.

 

Перегляди 260 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK