Євген Довлатов для журналу «МЕГА газета»: «Козаки, що хотіли висловити своє презирство до ворога, - показували м’яке місце»

Середа, 22 жовтня 2014 12:16
Балаканина про політику, совість, релігію та відверті акції ляже буквами на сторінки глянцевого журналу «МЕГА газета».  Активіст FEMEN, Євген Довлатов стверджує, що тільки інакомислячі індивіди можуть змінити хід подій в Україні.

Євгеній Довлатов, «мужик в стрінгах» , відомий як організатор чоловічої версії FEMEN в Україні і по всьому світові. Його акції підкріплені моральними основами та релігійними засадами. Весь свій час ця креативна молода людина спрямовує на боротьбу з насильством та несправедливістю сучасного світу. Крім цього, багато акцій створені саме для допомоги  дітям-сиротам та хворим на ДЦП та онкологічні захворювання. Єдиним можливим способом, який міг би привернути увагу соціуму ХХІ століття, Євген бачить у відвертих  та ексклюзивних діях. За його словами, цей спосіб перейнятий ще з часів Козацької Доби.

Івано-Франківське ЗМІ, а саме журнал «МЕГА газета» зпровокували Євгена на відверту розмову. Головний редактор, Оксана Камінська, стверджує, що інтерв’ю з феміністом стане беззаперечним ексклюзивом. На разі, уже завершена фотосесія у Львові для журнального видання.

А результат такого союзу буде викладений  у наступному номері журналу.

Марія Левцьо

Перегляди 3008 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 #2 Фритюр 22.10.2014, 19:14
Круто"!! Как вампир)))
Цитата
+2 #1 Василь Шкапій 22.10.2014, 12:49
Де вони того Довлатова викопали? Думаю має бути цікава стаття. Цікаво коли журнал буде готовий, щоб прочитати.
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK