СТАТТІ

Відпустка в Україні: за скільки івано-франківська родина може поїхати на відпочинок (інфографіка)

14:07 22.05.2017

Напередодні початку курортного сезону українці почали активно готуватись до відпусток. Навіть з впровадженням безвізу, далеко не кожна родина може відправитись на відпочинок до близького зарубіжжя. Пропонуємо ознайомитись, у скільки обійдеться дорога до трьох найпопулярніших курортних міст України.

Як правильно користуватись безвізом?

19:39 12.05.2017

Довідка з ЖЕКу, кредитна картка чи туристичний ваучер — що потрібно мати при собі, щоб не виникло проблем при перетині кордону з країнами ЄС?

До багатомільйонних розтрат бюджетних коштів, передбачених для фортифікаційних споруд в АТО, причетний Сергій Басараб? (схема)

15:58 27.12.2016

Кілька місяців тому в медіа прогриміла інформація про багатомільйонні розтрати грошей, виділених на фортифікаційні споруди в зоні антитерористичної операції.

Жінка, від якої не йдуть

17:00 24.04.2015

Після хворобливого розставання завжди хочеться зрозуміти - що саме пішло не так, і чому ти залишилася одна? Невже це просто витівки всесвіту, або справа все ж у тебе? Звичайно, на запитання «Від якої жінки не йдуть чоловіки?» Немає певної відповіді. Але є ті риси характеру, які сприяють розставань, а саме - ті, хто люблять істерити, скандалити і не хочуть стежити за своєю зовнішністю, мають набагато більше шансів залишитися в підсумку одній. І все ж, що потрібно робити, щоб стати центром всесвіту коханого чоловіка?

На Буковелі відбулась головна модна вечірка року HDFASHION WINTER PARTY (ФОТО)

16:20 22.12.2014

Напередодні новорічних свят у всіх виникає бажання зануритися в казковий світ, де панує Різдвяна атмосфера, нестримні веселощі і яскраві моменти.

Діти котрих у дитинтві мало обіймали виростають соціопатами та серійним вбивцями

12:42 16.12.2014

Обійми набагато корисніше, ніж може здатися на перший погляд. Дослідження доводять, що обійми допомагають людям як психологічно, так і фізично.

Володимир Кличко став батьком

13:43 05.12.2014

Мініатюрна актриса подарувала українському боксеру доньку!

3 грудня на Буковелі стартує лижний сезон

16:06 01.12.2014

Туристичний комплекс «Буковель» завершує підготовку до старту гірськолижного сезону.

Закон про забезпечення прав і свобод вимушених переселенців діятиме з 22 листопада

11:08 21.11.2014

19 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», який був ухвалений Верховною Радою України 20 жовтня. Сьогодні Закон оприлюднено в газеті «Голос України», а це означає, що з 22 листопада він набуде чинності. Свій підпис під Законом Глава держави поставив на зустрічі з громадянами, які змушені були покинути свої домівки через ситуацію на Донбасі. Як заявив Президента, прийнятий Закон дозволить захистити людей від дискримінації і примусового повернення. Президент зазначив, що закон є важливим для 465 тисяч вимушених переселенців, але разом з тим він є недосконалим і потребує доопрацювання. Порошенко повідомив, що обговорив це питання з Прем’єр-Міністром, і було домовлено, що, як тільки запрацює нова Верховна Рада, до Закону будуть внесені зміни. «Я доручив, щоб Уряд доопрацював і розробив нормативні акти, які мають запрацювати після прийняття цього закону, для того, щоб можна було вирішити проблеми: доступ до освіти, працевлаштування, розміщення, соціальні виплати, вирішення питання медицини», – сказав Президент. Президент подякував представникам громадськості, волонтерам та експертам за допомогу у розробці закону і закликав долучитися до його доопрацювання. Протягом першої половини листопада під Адміністрацією Президента відбувались численні акції вимушених переселенців та активістів, що вимагали від Глави держави підписати прийнятий Закон у п’ятнадцятиденний термін після отримання від Верховної Ради, як це передбачено ст.94 Конституції України. Одна з найбільш масових та резонансних акцій – перформенс під назвою «Гра у біженців» – відбулась на вул. Банковій 14 листопада. Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» набере чинність з наступного дня після офіційного опублікування та стане основним нормативно-правовим актом, що визначає статус вимушених переселенців з тимчасово окупованої території АР Крим та територій, на яких проводиться антитерористична операція. Закон зокрема, визначає поняття «внутрішньо переміщеної особи» (ВПО), врегульовує питання обліку ВПО, реєстрації місця їх проживання, містить норми, які мають забезпечити відновлення паспортів та інших документів ВПО, реалізацію ними права на зайнятість допомогу у зв’язку із безробіттям, пенсійне забезпечення та отримання соціальних послуг. Також Закон визначає специфічні права та обов’язки ВПО, джерела фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих прав. Визначає державні заходи щодо надання ВПО кредитів на придбання земельних ділянок, придбання та будівництво житла. Одночасно вноситься ряд змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15 квітня 2014 року, що узгоджують цей документ із новоприйнятим Законом. Реалізація низки положень нового Закону вимагає внесення змін до інших законів України та прийняття нормативно-правових актів нижчого рівня.

Медичний центр ilaya вже відновлює кістки 10 пораненим із зони АТО за допомогою біотехнологій

11:50 17.11.2014

Перші 10 поранених вже проходять лікування травм кісток кінцівок за допомогою клітинних технологій в медичному центрі ilaya.

Сторінка 1 із 3

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK