Спорт

23 медалі на змаганнях з кікбоксингу: прикарпатські спортсмени повернулися з нагородами. ФОТО

21:11 15.04.2019

З 11 по 14 квітня в Броварах відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO, в змаганнях прийняли участь 1300 учасників з 24 областей.

"Прикарпаття" здобуває довгоочікувану домашню перемогу. ВІДЕО

11:10 14.04.2019

В гості до “Прикарпаття”, яке займає 10-е місце у турнірній таблиці, завітала 12-а команда Першої ліги – “Гірник-Спорт” із Горішніх Плавнів.

Двоє калушан стали чемпіонами України з пауерліфтингу

18:01 08.04.2019

5-7 квітня в Луцьку відбувся дев’ятий відкритий чемпіонат WPA-WUAP України. На цих змаганнях успішно виступили двоє калушан.

"Рух" та "Прикарпаття" зіграли в нічию у Львові

15:11 07.04.2019

"Рух" та "Прикарпаття" не змогли виявити сильнішого.

Прикарпатець став чемпіоном світу зі сноуборду

20:43 05.04.2019

Український сноубордист Михайло Харук став чемпіоном світу серед юніорів на змаганнях, що проходили у словенському Роглі.

Франківців запрошують у фан-зону підтримати "Прикарпаття"

18:41 03.04.2019

Уже найближчої п’ятниці, 5 квітня, “Прикарпаття” зіграє черговий матч Першої ліги - на виїзді проти винниківського “Руху”.

Франківський "Ураган" вперше став володарем Кубка України. ВІДЕО

21:02 30.03.2019

«Ураган» став переможцем Кубка України, обігравши в фіналі «Продексім» із рахунком 4: 1.

МФК “Прикарпаття” програв у домашньому матчі

09:35 28.03.2019

27 березня в Івано-Франківську відбулась футбольна гра між МФК “Прикарпаття” та МФК «Миколаїв».

Франківський студент став чемпіон України з гирьового спорту. ФОТО

19:05 26.03.2019

Днями в Дніпрі відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів.

У Франківську відзначили найкращу спортсменку 2018 року

20:29 25.03.2019

В суботу, 23 березня, під час урочистого відкриття чемпіонату України зі спортивної ходьби була відзначена найкраща спортсменка 2018 року в Івано-Франківську, рекордсменка України зі спортивної ходьби на дистанції 50 км, бронзова призерка командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби Христина Юдкіна.