На франківському міському озері відпочивальники пиячили, плаваючи на катамарані

Субота, 22 вересня 2018 19:12
На міському озері Франківська, відпочивальники пиячили просто під час плавання на катамарані.

21 вересня 2018 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції Івано-Франківськ на міському озері зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах. Три громадяни, під час використання прокатного плавзасобу, вживали алкоголь на катамарані під час його руху. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил та про заборону подальшого використання прокатного плавзасобу. Катамаран з відпочиваючими громадянами відтранспортовано на човнову прокатну станцію.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в місті Галич на річці Дністер не допущено до купання в забороненому місці 3 підлітків. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

21 вересня 2018 року на міських озерах міста Івано-Франківська, Коломия та на річці Дністер в Галичі особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих, інформують в УПЦЗ.

Читайте також: Учасники АТО в Карпатах за три дні зібрали понад 250 кг білих й лисичок. ФОТО

Перегляди 253 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK