У Франківську склали майже десяток протоколів на водіїв, які вивозять будівельне сміття на берег Бистриці

Середа, 28 листопада 2018 18:07
Незважаючи на кримінальну відповідальність люди продовжують викидати токсичні речовини на береги Бистриць. Усі протоколи об’єднали у одне кримінальне провадження.

Втім незважаючи на кримінальну відповідальність люди продовжують вивозити токсичні речовини до гірської ріки, інформує WestNews.

Причому викидають не лише будівельне сміття як от штукатурку чи биту цеглу. А й пінопласт, який завдає серйозного удару екології.

До слово, раніше незаконними вивозом відходів на береги взагалі ніхто не займався. Нині в рейди виходить Муніципальна варта. Лише за два дні затримали чотири машини. У варті визнають – це мізер, щодня вивозять від 15 до 30 машин. Але їх впіймати та покарати не просто. До того ж вартові контролюють лише територію міста, все що відбувається за межами – поза увагою.

Максимальний штраф 3400 гривень. Наразі це єдине покарання. Івано-Франківськ інтенсивно розбудовують. Тут з десяток потужних будівельних фірм.  Для захоронення сміття вони мали б використовувати старі кар’єри. Низ забетонований, а верх захищений, аби шкідливі сполуки не просочувалися в ґрунт та воду. Та в Івано-Франківську таких місць немає.

Читайте також: На Прикарпатті відбудеться перепоховання жертв тоталітарного режиму

Перегляди 100 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK