На пошуки лижника у Карпатах задіяли повітряну розвідку. ВІДЕО

Четвер, 10 січня 2019 14:09
Четверта доба пошуків зниклого у Карпатах туриста. Три десятки рятувальників цілу ніч прочісували гори. На місцях, де міг бути Ігор, його не знайшли.

У селі Пилипець Міжгірського району, біля підніжжя гори Гемба, де Ігор з товаришем 4 дні тому піднялися у гори, вже зібрались рідні та друзі Грищенка, йдеться в ТСН.12.00.

Туриста поки не знайшли, але є і добра новина:  поліпшилася погода, припинився рясний сніг і рятувальники змогли підняти в небо гелікоптер МІ8. На повітряну розвідку покладають велику надію.

Рятувальна операція не припиняється ні на мить. Вночі обстежували територію, яку вказав сигнал телефона Ігоря. Шукали у чотирьох напрямках. Заказник Оса і, село Березняки Свалявського району. Село Пилипець та сама гора Гимба. У пошуках задіяно всі резервні сили, важку техніку, а також півсотні людей - це і закарпатські рятувальники, львівські гірські рятувальники, лісівники,  а також волонтери, які мають відповідний досвід.

Рятувальники розповідають, що цілу ніч не припиняли пошуки заблукалого лижника у Карпатах. Вночі доводилося йти по пояс у снігу, при мінус 17, до того ж, у лавинонебезпечній зоні, але на слід Ігоря Грищенка так і не вийшли.

«Там де були місця GPS ми не знайшли ніяких слідів. Тільки наші сліди, за останні три дні, ми навіть вже ходили по своїх слідах. Хлопці йшли саме на ті місця і біля них обійшли в радіусі 5 кілометрів усе, де міг перечекати, всі колиби знайшли, перевірили, все повністю обшукали», - каже керівник рятувальної операції Олександр Гуляк.

Приблизно о 13 годині закарпатські рятувальники повідомили, що для пошуку туриста-киянина залучено гвинтокрил МІ-8. Наразі рятувальники здійснюють обліт території для обстеження та встановлення місця його перебування.

Нагадаємо, у гори 34-річний Ігор Грищенко вирушив ще 6 січня з товаришем Віталієм Полтораком. Через погану видимість вони заблукали. Полторака знайшли наступного дня. Пошуки Ігоря тривають. Учора близько 15.30 йому вдалося на секунди увімкнути телефон, який до того був поза зоною досяжності. Ігор подзвонив товаришу і сказав, що він біля невідомої йому річки, після цього звязок обірвався. На цей сигнал пошуківці покладали велику надію, але поки марно. Всі вірять, що Ігор дочекається допомоги, адже він досвідчений гірськолижник і був добре екіпірований, а ще мав при собі запальничку, а для досвідченого туриста це дуже важливо.

Читайте також: Турист, якого три дні шукають у Карпатах, вийшов на зв’язок. ВІДЕО

Перегляди 240 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK