Кому в Україні платять найбільше: топ-5 найбільших зарплат

Четвер, 16 березня 2017 13:00
У березні найбільші зарплати пропонують ІТ-фахівцям та управлінцям.

Про це розповіла експерт сайту пошуку можливостей Rabota.ua Тетяна Пашкіна. Вона назвала 5 найбільших зарплат в актуальних вакансіях.

1. Технічний консультант на 85 тис. грн

Стільки готові платити роботодавці ІТ-фахівцю на позиції Oracle Technical Consultant в міжнародній ІТ- компанії. Кандидат повинен мати досвід роботи більше 6 років та бути командним гравцем. Зарплату платитимуть в американській валюті.

2. Директор з розвитку на 80 тис. грн

Управлінця шукають на підприємство хімічної промисловості. Має бути хіміком-технологом високомолекулярних сполучень чи органічних речовин. Плюсом буде додаткова освіта в менеджменті. Бажано - знання англійської.

3. Начальник відділу на 78 тис. грн

Таку зарплату пропонують начальнику відділу інтернет-маркетингу. Шукають фахівців з щонайменше 5-літнім досвідом роботи, успішними проектами закордоном.

4. Менеджер з експорту меду на 70 тис. грн

На завод з переробки меду шукають менеджера з експортних продажів. Шукають молоду людину з вищою освітою, знанням англійської та ділового етикету.

5. Гендиректор птахофабрики на 50 тис. грн

Кандидат повинен аналізувати управлінську та бухгалтерську звітність та бути готовим працювати в різних галузях. Компанія працює з оптовою торгівлею, роздрібом, ресторанним бізнесом та виробництвом.

Висококваліфікованих фахівців заманюють безкоштовними турами. 100 людей з усього світу отримають за програмою LookSee безкоштовну мандрівку до Велінгтона.

Джерело

Перегляди 898 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 Stepan 16.03.2017, 23:43
Є і хімічна і економічна освіта і досвід роботи (все як в 2 пункті потрібно) куди звернутись
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK