Експерт пояснив, чому стрімко здорожчали бензин та дизпалив

Середа, 12 квітня 2017 14:04
На українських АЗС стрімко подорожчали бензин і дизпаливо за останні 2 дні на 50 коп. за літр.

Вартість зросла через подорожчання цін на нафту та нафтопродукти в Європі, які зросли на 10 відсотків. Про це сказав експерт консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн.

"Нафта зросла з 50 до 55 доларів за барель і ці події докотилися до України. То ж маємо такі корективи. Якщо ціни зростатимуть, то відповідно збільшиться ціна на бензин в Україні. Це стосується і дизпалива", - говорить Сергій Куюн.

Можна сподіватися на здешевлення, але якщо дивитися на ретроспективу, торік і позаторік навесні збільшувалися світові ціни на нафту і нафтопродукти, зауважив експерт.

"Це вже така тенденція. Раніше це пов'язували з польовими роботами, коли був брак палива. Зараз це не впливає на подорожчання. Зараз немає дефіциту палива. Навпаки маємо запаси пального з зими", - додав Куюн.

На АЗС Укрнафти і станціях контрольованих групою компаній "Приват" паливна лінійка знову подорожчала на 50 коп. за літр.

Середня вартість бензину і дизельного палива на АЗС в Україні зросла до: А-92 - 23,85 грн/л, А-95 - 24,60 грн/л, А-95 Преміум - 25,80 грн/л, ДП - 22,13 грн/л і ДП "Преміум" - 23,93 грн/л.

Джерело

Перегляди 444 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK