Стало відомо, що увійде в платіж за утримання будинків

Середа, 19 квітня 2017 18:11
Кабінет міністрів України дозволив включати в тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій тільки витрати на роботи по технічному обслуговуванню і поточному ремонту мереж електропостачання та електрообладнання.

Це визначено постановою Кабміну від 12 квітня 2017 року №258, оприлюдненому на Урядовому порталі.

“Уряд удосконалив Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Прийняття рішення дозволить уникнути неоднозначного трактування зазначеного Порядку. Документом передбачена можливість включення в тариф на послугу з утримання будинку, споруд та прибудинкової території лише витрат на роботи по технічному обслуговуванню і поточному ремонту мереж електропостачання та електрообладнання, необхідних для електрозабезпечення технічних цілей будинку (освітлення місць загального користування, електропостачання ліфтів, підкачка води)“, - прокоментували постанову в Секретаріаті Кабінету міністрів.

На сьогодні Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“.

Джерело

Перегляди 575 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK