Як отримати знижку при купівлі квартири

Понеділок, 15 травня 2017 11:53
Продавці квартир погоджуються зробити знижку покупцеві в середньому 5% від початкової ціни.

Найбільш охоче знижують ціну власники квартир в будинках типу "стара цегла", "стара панель" і "сталінки". Продавці розуміють: зношеність комунікацій, непривабливість фасадів і застаріле планування квартир знижують популярність такої нерухомості. Тому господарі погоджуються на торг, інформує портал Domik.ua.

Менш схильні надавати знижки власники квартир у будинках, які були здані в експлуатацію після 2002 року.

"Якщо будівля побудована за вдалим спецпроектом або з вікон квартири відкривається панорамний вид, то господарі можуть навіть не обговорювати зниження ціни з потенційним покупцем", - розповів ріелтор Микола Левченко.

Найбільшу знижку можна отримати при купівлі трикімнатної квартири у будинках старого житлового фонду.

"Трикімнатні квартири менш затребувані. Щоб продати таке житло, потрібно йти на більш істотні поступки в ціні, ніж при продажу одно- або двокімнатних квартир", - говорить ріелтор Дмитро Петренко.

Найменше поступаються в ціні власники однокімнатних квартир. Тому що це житло користується стабільним попитом.

На зниження ціни впливають терміновість продажу і мета продавців, відзначають ріелтори. Торг можливий, коли господарі хочуть отримати гроші в найкоротші терміни. Також допомагають зекономити аргументи покупців. Найбільш ефективний на користь зниження ціни - відсутність ремонту або незадовільна якість виконаних робіт. Другий аргумент - розташування квартири на першому або останньому поверхах.

 

Перегляди 456 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK