Хто в Івано-Франківську купує земельні ділянки комунальної власності

Понеділок, 11 червня 2018 13:34
Ще в  травні Івано-Франківська міська рада затвердила список земельних ділянок комунальної власності, що продаються.

До переліку увійшло 5 ділянок. Загалом міськрада продала землі на 4 533 478 грн., - пише Побудовано

Першою у списку зазначена ділянка по вул. Польова, 2, загальною площею 0,5449 га, із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Покупцем зазначений фізична особа-підприємець Федоркевич Володимир Євгенович. Вартість земля складає 1 880 030 грн.

Далі йде ділянка по вул. Мксимовича, 13 площею 1,6834 га. ЇЇ цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Покупець ТДВ «Полімер» викупив ділянку за  2 525 618 грн.

Покупцем території вул. Махуки, 41-а загальною площею 0,051 га значиться ТОВ «Підприємство по ремонту паливної апаратури». Цільове призначення ділянки - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Вартість землі складає 28 560 грн.

Далі йде ділянка по вул. Василя Симоненка, 15-д площею 0,0123 га. ЇЇ цільове призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Покупець Строїч Тетяна Кузьмівна викупила ділянку за 47 000 грн.

Останньою у списку зазначена ділянка площею 0,0244 га по вул. Максимовича 10-б, із цільовим призначенням - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Покупцем зазначена Івасишин Тетяна Михайлівна. Вартість земля складає 52 270 грн.

Читайте також: В Івано-Франківську помер відомий лікар

 

Перегляди 408 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

Кабмін підняв ціни на газ для населення В Україні пропонують реєструвати своє місце проживання в інтернеті Укрзалізниця запускає нову лінію вагонів. ФОТО Укрзалізниця веде переговори про запуск поїздів з Білорусі до Івано-Франківська В Україні вперше пролунав дзвін пам'яті за загиблими бійцями Штрафи, конфіскація майна, тюрма: в Україні посилили відповідальність за незаконну вирубку лісів Facebook дозволить створювати зі звичайних фотографій 3D і публікувати їх в стрічці До Дня захисника України "Укрзалізниця" призначила додаткові рейси. РОЗКЛАД ПриватБанк стане недоступним для клієнтів на одну ніч З 1 листопада кожен українець може замінити старий паспорт на ID-картку. ВІДЕО Україна втратила від пожеж на військових складах до п'яти мільярдів доларів У Мінсоцполітики пояснили, що авто на "євробляхах" не стане перешкодою для отримання субсидії BlaBlaCar впровадив в Україні платне бронювання місць