Прийшов час адаптації українського бізнесу до нових економічних стандартів

Субота, 17 травня 2014 22:59
Події, які відбулися весною цього року спровокували ряд доленосних змін, як всередині, так і зовні країни, шляхом повного «переформатування»  економічних полюсів.

Впродовж 23 років свого державотворення Україна входила до складу СНД і перебувала під безпосереднім впливом Росії, що не могло не позначитись на формуванні відповідних стандартів ведення бізнесу та розвитку економіки країни в цілому.  

Загострення міжнародних відносин між Україною та Росією, ще більше підштовхнуло нас в напрямку до налагодження тісних взаємозв’язків  з Євросоюзом та країнами Західної Європи. Вже в найближчому часі Україна має всі шанси стати асоціативним або й повноправним членом Євросоюзу. Однак, саме за таких умов в усіх сферах економіки країни необхідно провести переорієнтацію на потреби та можливості Західних ринків. З приводу того, як саме це має відбуватися і хто безпосередньо має відповідати за «демонстрацію бажання» та адаптацію бізнесу до нових ринкових умов, нам розповів івано-франківський бізнесмен Тарас Виноградник:

«Насамперед цією «демонстрацією бажання» повинні займатися чиновники. Саме у них є доступ до статистичних даних, які демонструють те, що український бізнес зорієнтований на Схід - у цьому плані, а на Захід — у такому. З боку влади, в першочерговому порядку, необхідно провести адаптацію українського законодавства до основних вимог Євросоюзу та забезпечити конкурентні умови існування та розвитку українського товаровиробника.

З боку аналітиків необхідно провести порівняльну характеристику ринків. І тоді ми побачимо, що користується попитом на Сході, а що на Заході.

Ці дані також підготують нас до того, що потрібно зробити, щоб збільшити попит на Заході на ті товари, які до сьогодні користувалися попитом лише на Сході, чи всередині країни. Варто зрозуміти, які ще ніші не зайняті в ЄС повністю, і можуть бути заповнені українськими товарами та послугами? Оце я можу назвати справді якісною серйозною дорослою роботою і «демонстрацією намірів»».

          В дійсності процес євроінтеграції буде непростим: зміна орієнтації ринку, потреб споживачів, ротація ринків праці та адаптація до нових стандартів виробництва стануть головними передумовами для того, щоб відбулося формування нової генерації підприємців та бізнесменів в Україні. Будь-які зміни, першочергово, можуть призвести  до повного призупинення бізнесу окремим рядом його представників. Європейський споживач більш вимогливий і надає перевагу певним установленим стандартам, які не зможе забезпечити український виробник за умови відсутності змін та підтримки з боку держави, шляхом реформування законодавства та надання податкових пільг.

Перегляди 1082 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 Житель 18.05.2014, 10:16
А хто цей Тарас і що він такого для бізнес зробив, щоб так розсуждати?
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

На Галицькій митниці вилучили майже 1,5 тонни м’яса та сиру. ФОТО Франківськ планує взяти в лізинг 10 автобусів за майже 50 мільйонів В Івано-Франківську зіткнулись чотири автівки. ФОТО/ВІДЕО Зі згадкою про Романа Вірастюка: у Франківську відзначили найкращих спортсменів Прикарпаття. ФОТО На Прикарпатті відшукали зниклу дівчину. ФОТО Неподалік Івано-Франківська горить трава. ФОТО До Івано-Франківської ОТГ приєднаються ще два села. ФОТО На Прикарпатті розшукують зниклу дівчину. ФОТО В Івано-Франківську відбудеться "Битва вертепів" У Франківську виявили двох п’яних жінок з дитиною: ювенали забрали дівчинку. ФОТО В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі представили нового керівника. ФОТО В Івано-Франківську на Бельведерській відремонтують кілька двориків. ФОТО У Раді хочуть виплачувати "підйомні" українцям, які досягли повноліття У Франківську на Набережній трапилася ДТП. ФОТО НБУ вилучив партію фальшивих банкнот номіналом 200 гривень: як виявити підробку Коломийському госпіталю передали з Канади УЗД-апарат В Долинському відділенні поліції представили нового керівника. ФОТО На Коломийщині виявили 16 вибухонебезпечних предметів. ФОТО До Галицького нацпарку передали двох червонокнижних птахів. ФОТО Галицька митниця пояснила причину протестів на пункті пропуску "Краковець"