Якою буде економіка України після виборів президента

Неділя, 18 травня 2014 09:00
Журнал Деньги.ua з'ясував, які кроки з розвитку економіки України пропонують найбільш рейтингові кандидати в президенти.

 

Журнал Деньги.ua детально вивчив передвиборні програми шести кандидатів у президенти країни, які за даними проведеного в березні 2014 року дослідження Київського міжнародного інституту соціології є лідерами в перевагах українських виборців, і з'ясував, які кроки з розвитку економіки України вони пропонують.

У список потрапили: Петро Порошенко, Сергій Тігіпко, Михайло Добкін, Юлія Тимошенко, Петро Симоненко та Олег Ляшко.

Вектори економічної інтеграції

Відразу три кандидати, - Порошенко, Тимошенко і Ляшко, - виступають за вступ у ЄС. Добкін за Митний Союз, Симоненко за інтеграцію в рамках СНД. У Тігіпка явної орієнтації на ЄС чи МС не позначено.

Дерегуляція бізнесу і боротьба з корупцією

За зниження ставок податків, скорочення їхньої кількості, зменшення кількості дозвільної документації та заборону перевірок бізнесу "без приводу" виступають майже всі кандидати в президенти. Тільки у Сергія Тігіпка позиція чітко не позначена. Його мета - створення привабливого інвестиційного клімату в цілому.

Податок на доходи фізосіб та ЄСВ

З цього питання позиція явно позначена тільки у Тимошенко і Симоненка. Перша виступає за податок «на розкіш» не тільки для фізичних, а й для юридичних осіб, другий - за введення прогресивного податку на доходи багатих і надбагатих громадян.

ПДВ

Тимошенко пропонує після стабілізації соціально-економічної ситуації в країні розглянути питання про зниження ставок. Симоненко - за скасування ПДВ для товарів і послуг першої необхідності (основні продукти). Позиція інших чітко не позначена.

Податок на прибуток

Тимошенко: після стабілізації соціально-економічної ситуації в країні розглянути питання про зниження ставок. Позиція інших чітко не позначена.

Спрощені системи оподаткування

Порошенко: так, повинні зберігатися. Позиція інших чітко не позначена.

Мита і валютне регулювання

Позиція всіх кандидатів чітко не позначена.

Пріоритетні галузі та спеціальні режими оподаткування для галузей

Добкін пропонує пільгове оподаткування в аграрному секторі. Порошенко вважає аграрний сектор - точкою прориву. Ляшко хоче держпідтримки національних виробників, що мають план розвитку і здатних виготовляти конкурентну продукцію. Пріоритети - аграрний сектор. Симоненко за зниження податків для підприємців, які займаються реальним виробництвом, будують нові підприємства, створюють нові робочі місця. Держпідтримка і пільгові кредити вітчизняним товаровиробникам; державна підтримка великотоварних сільгоспкооперативів. Тимошенко пропонує при створенні нових виробничих потужностей та робочих місць в Україні - звільняти інвесторів від податків при реалізації продукції на експорт. Податкове сприяння підприємствам високотехнологічного виробництва та ІT-сфери. Позиція Тігіпка чітко не позначена.

Дані були взяті з розміщених на сайті ЦВК передвиборчих програм

Перегляди 684 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

На Галицькій митниці вилучили майже 1,5 тонни м’яса та сиру. ФОТО Франківськ планує взяти в лізинг 10 автобусів за майже 50 мільйонів В Івано-Франківську зіткнулись чотири автівки. ФОТО/ВІДЕО Зі згадкою про Романа Вірастюка: у Франківську відзначили найкращих спортсменів Прикарпаття. ФОТО На Прикарпатті відшукали зниклу дівчину. ФОТО Неподалік Івано-Франківська горить трава. ФОТО До Івано-Франківської ОТГ приєднаються ще два села. ФОТО На Прикарпатті розшукують зниклу дівчину. ФОТО В Івано-Франківську відбудеться "Битва вертепів" У Франківську виявили двох п’яних жінок з дитиною: ювенали забрали дівчинку. ФОТО В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі представили нового керівника. ФОТО В Івано-Франківську на Бельведерській відремонтують кілька двориків. ФОТО У Раді хочуть виплачувати "підйомні" українцям, які досягли повноліття У Франківську на Набережній трапилася ДТП. ФОТО НБУ вилучив партію фальшивих банкнот номіналом 200 гривень: як виявити підробку Коломийському госпіталю передали з Канади УЗД-апарат В Долинському відділенні поліції представили нового керівника. ФОТО На Коломийщині виявили 16 вибухонебезпечних предметів. ФОТО До Галицького нацпарку передали двох червонокнижних птахів. ФОТО Галицька митниця пояснила причину протестів на пункті пропуску "Краковець"