Франківські ковалі звернулися до влади міста з пропозицією виготовити арки

Середа, 27 червня 2018 17:46
У четвер, 27 червня, представники франківської ремісничої спільноти ковалів звернулися до влади міста.

Вони запропонували замовити новорічні арки не у ПП “Ялинка України” , а у місцевих ковалів, пише Репортер.

Представники франківської ремісничої спільноти ковалів: Полуботько Сергій, Клочко Михайло та Зарицький Михайло,  – звернулися до міського голови, його заступника, директора департаменту ЖКПБ та директора департаменту містобудування, архітектури і культурної спадщини.

"Ми звертаємось до вас із проханням замовити розробку та виготовлення новорічних металічних арок в ремісничо-ковальських фірмах рідного міста", – написали вони.

Вони запропонували розмістити таке замовлення саме для місцевих ковалів. Планують залучити спеціалістів Івано-Франківського професійного політехнічного ліцею та вищого профтехучилища №23. На їхню думку, це сприятиме підтримці і розвитку ковальської галузі та "…буде прикладом патріотизму і турботи про малий локальний бізнес, який є одним із джерел наповнення місцевого бюджету".

Кошторис і дизайн представники готові погодити.

До слова, вчора КП “Івано-Франківськміськсвітло” втретє оголосило тендер на закупівлю арок.На суму 3 млн грн. У тендерній документації зазначили, що половина арок мають бути прикрашені кулями, а половина – сніжинками.

Читайте також: У Франківську породіллям з інвалідністю даруватимуть бебі-бокси

Перегляди 404 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK