У франківській школі та дитсадку облаштували новий майданчик. ФОТО

Четвер, 09 серпня 2018 20:13
У школі №4 та дитячому садочку “Кристалик” встановили нові ігрові споруди. Кошти на це заклади освіти отримали за програмою “Бюджет участі“.

У школі №4 встановлено дитячий майданчик для молодшої школи. Адже, за словами директорки, початкових класів у школі аж 10, до того ж працює 5 груп продовженого дня. Раніше діти гралися на асфальті перед школою. Тепер же мають нові ігрові споруди, пише Галка.

“Це дуже гарна ініціатива міської ради. Адже це не лише можливість отримати кошти, а ще й інструмент формування громадської позиції. Коли люди розуміють, що в їхніх руках отримати кошти для спільної справи”, – розповіла директор ЗШ №4 Ірина Гаврилюк.

Також пані Ірина додала, що діти із сусідніх будинків вже вподобали собі цей майданчик. Тож користь від такого проекту є не лише для школи.

Окрім цього, за кошти програми розвитку місцевого самоврядування за умови співфінансування було облаштовано вхід до школи.

Також встановлюють ігрові споруди в ДНЗ №33 “Кристалик”. Заклад вже вдруге бере участь у Бюджеті участі. Минулого року за кошти програми встановили дві різні споруди, цього разу вирішили встановити ще дві, але вже однакові. Як розповіла в.о. директора ДНЗ Оксана Поліщук, цього разу вибрали ті, які безпечніші та зручніші для діток.

Читайте також: Франківчанці, яка народила двійню, вручили два бейбі-бокси.ФОТО

Перегляди 223 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK