Прикарпатців хотіли обрахувати на майже мільйон гривень за послуги водопостачання

Четвер, 27 грудня 2018 11:38
Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, у грудні 2018 року провів позапланову перевірку підприємства, яке надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Вона стосувалася питань із дотримання вимог законодавства, при формуванні тарифів для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Перевіркою розрахунків прогнозованих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, встановлено факти включення економічно необґрунтованих витрат по статті «Оплата праці», завищено розмір витрат по статтях «Електроенергія», «Податки та збори».

Унаслідок проведеного заходу, підприємство зменшило суму, що дало змогу попередити обрахування споживачів у розрахунку на рік в сумі 874,3 тисяч гривень.

За результатами перевірки, підприємству надано припис, щодо приведення планових тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

Зі свого боку підприємство вжило невідкладних заходів щодо порушення вимог порядку формування тарифів та подало до органу місцевого самоврядування пакет документів для встановлення тарифів на надання послуг для споживачів із врахованими зауваженнями згідно акту ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Читайте також: Прикарпатські рятувальники провели профілактичні бесіди з рибалками

Перегляди 180 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK