Стало відомо скільки франківців вже підписали декларацію з лікарем

Вівторок, 17 липня 2018 11:08
Кампанія збавила оберти, але це пов’язано з періодом літніх відпусток.

Про це під час оперативної наради у міського голови розповіла начальниця Управління охорони здоров’я Марія Бойко.

За її словами, за три місяці 114 тисяч 838 пацієнтів, 45% мешканців Івано-Франківська, вже уклали угоди з 224 сімейними лікарями. Це орієнтовно 1200-1500 декларацій у день.

"Окрема увага до людей з обмеженими можливостями. До них їздимо додому. Декларації з лікарями підписали 3300 таких осіб", – додає Бойко.

Міський голова Руслан Марцінків поставив за мету, аби в місті уклали 300 тисяч декларацій. Мовляв, це дозволить отримати медицині Івано-Франківська отримати додаткові кошти.

Документи, які необхідні для підписання декларації з лікарем:

-ПАСПОРТ (або інший документ, що посвідчує особу – тимчасове посвідчення громадянина України; посвідка на постійне проживання в Україні; посвідчення біженця; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

– ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ НОМЕР
Якщо підписується декларація з педіатром – необхідне СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ та ДОКУМЕНТИ (паспорт та код) ОБОХ БАТЬКІВ або ОПІКУНІВ.

Основний спосіб заповнення декларації:

ЕЛЕКТРОННИЙ: лікар вносить дані в систему
ВАЖЛИВО: Декларація з’явиться в системі після подвійної авторизації: лікар попросить назвати код, який надійде пацієнту СМС-повідомленням.
Якщо у пацієнта немає мобільного телефону, лікар сфотографує чи відсканує документи пацієнта, щоб долучити їх до декларації.
Потім лікар роздрукує декларацію, яка підписується у 2-ох примірниках (один із них залишається у пацієнта), – і з цього моменту пацієнт може звертатись до лікаря у будь-який час.

Читайте також: На Франківщині преміювали двох педіатрів, які набрали максимальну кількість пацієнтів

Перегляди 133 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

В Україні вперше пролунав дзвін пам'яті за загиблими бійцями Штрафи, конфіскація майна, тюрма: в Україні посилили відповідальність за незаконну вирубку лісів Facebook дозволить створювати зі звичайних фотографій 3D і публікувати їх в стрічці До Дня захисника України "Укрзалізниця" призначила додаткові рейси. РОЗКЛАД ПриватБанк стане недоступним для клієнтів на одну ніч З 1 листопада кожен українець може замінити старий паспорт на ID-картку. ВІДЕО Україна втратила від пожеж на військових складах до п'яти мільярдів доларів У Мінсоцполітики пояснили, що авто на "євробляхах" не стане перешкодою для отримання субсидії BlaBlaCar впровадив в Україні платне бронювання місць Армія, навчання та догляд за дитиною: що увійде до пенсійного стажу за новими правилами В Україні зросли ціни на оренду та купівлю квартир. ІНФОГРАФІКА Пенсіонери в Україні зможуть отримувати виплати за померлого чоловіка або дружину