У Франківську сім'ї учасників АТО пройшли безкоштовні обстеження та лікування в ЦМКЛ

П'ятниця, 27 липня 2018 19:13
В Івано-Франківській Центральній міській клінічній лікарні учасники АТО та їхні сім’ї проходять безкоштовне комплексне медичне обстеження та лікування за рахунок коштів міського бюджету.

Обстеження та лікування здійснюється за проектом керівника міської Асоціації учасників АТО Василя Андріїва та головного лікаря ЦМКЛ Тараса Масляка, пише Курс

Учасники АТО та їхні сім’ї мають можливість пройти комплексний профілактичний огляд, та за потреби - продовжити лікування на базі Цетральної міської клінічної лікарні.

26 липня на базі ЦМКЛ проходили комплексне обстеження 10 осіб, з яких 2 учасники АТО та 8 родичів бійців. Загалом обстежено більше 300 сімей.

В Асоціації учасників АТО нагадують, що пройти такий комплексний огляд можна двічі на тиждень – у середу та четвер, але потрібно попередньо зареєструватися в офісі Асоціації, який знаходиться на вулиці Шашкевича 2/14.

"Незважаючи на обрані дні, кожен учасник АТО та їх родичі, в будь-який час можуть звернутись за медичною допомогою - 24/7", - додають в Асоціації.

Чиайте також: Франківець виборов бронзу на чемпіонаті з силового екстриму в Італії

Перегляди 207 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK