МОЗ запровадило єдиний реєстр медичних оглядів

Вівторок, 04 вересня 2018 20:38
З вересня цього року підроблених довідок та санітарних книжок стане менше, бо дані про медичні професійні огляди зберігаються в єдиній електронній системі.

В Україні запрацював єдиний реєстр медичних оглядів, повідомляє Захід.нет з посиланням на МОЗ.

Професійний медогляд є обов’язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, та декретованих осіб - вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо. Тепер дані про такі огляди міститимуться в єдиному реєстрі медичних оглядів - надійно захищеній електронній системі.

Як саме запровадження єдиного реєстру медичних оглядів перешкоджатиме появі підроблених довідок і санітарних книжок, МОЗ конкретно не пояснило.

Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі. Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе одержати безоплатно.

З часом єдиний реєстр медичних оглядів буде інтегровано до системи «Електронне здоров’я». А вже зараз працює мобільний додаток «Медичні огляди», з допомогою якого контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду.

Наразі, за даними МОЗ, у міжвідомчу взаємодію та роботу в єдиному інформаційному просторі приєднались Міністерство внутрішніх справ та Міністерство молоді та спорту. МОЗ прагне долучити й інші міністерства та державні установи - споживачів відповідної інформації.

Читайте також: В Івано-Франківську оновлюють ще один двір. ФОТО

Перегляди 213 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK