Медики зі США тиждень працюватимуть у Франківську – бажаючих запрошують на безкоштовні консультації

Субота, 15 вересня 2018 10:05
На базі Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарі протягом 24-29 вересня медики зі США обмінюватимуться досвідом з українськими колегами, оперуватимуть та безкоштовно консультуватимуть пацієнтів.
 
Такий візит проведуть вже вдруге. Минулого року, за інформацією головного лікаря міста Івано-Франківська Тараса Масляка, медики з США прийняли 360 осіб, передає Курс.

Цього року з 24 вересня усі охочі можуть звертатися у приймальний покій Центральної міської клінічної лікарні, де їх скеровуватимуть для консультацій до спеціалістів із США. У складі медичної комісії будуть провідні спеціалісти із наступних галузей медицини:


• Офтальмолог
• Педіатр
• Психіатр
• Стоматолог
• Сімейний лікар, спеціалізація пластична хірургія 
• Сертифікований хірург по травмі та судинний хірург
• Ортопед/подіятрист
• Радіолог, спеціаліст з сонографії

Окрім консультацій та оперативних втручань, будуть проведені лекції за різноманітними напрямками від спеціалістів у цих галузях. Також створена робоча група, до якої увійшли завідуючі клінічних відділень ЦМКЛ. Група координуватиме роботу та надасть необхідну консультативно-медичну допомогу. Така співпраця дасть змогу американським фахівцям поділитись своїм досвідом з українськими колегами і ознайомитись із роботою та методиками наших лікарів.

Читайте також: 16-річна франківка втекла через вікно з лікарні. ФОТО

Перегляди 1933 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #3 Наталья 17.09.2018, 10:28
Як можна попасти на прийом до пластичного хирурга у дитини нейрошкирний меланоз,множини невуси
Цитата
0 #2 Методія 15.09.2018, 19:46
В мене брат хворий. Після інсульту.
Цитата
0 #1 Інна Сулима 15.09.2018, 17:01
Як можна попасти на прийом до хірурга по травмі, чи наперед записатися? У мене брат, Галайчук Микола, має травму подзвоночника і зараз в інвалідному візку, не може ходити... Хотілось би дуже попасти до лікаря!!!!
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK