На Прикарпаття з'їхалися культурні менеджери із різних куточків України. ВІДЕО

П'ятниця, 08 червня 2018 20:00
В рамках міжнародної програми Tandem близько 15 представників різних організацій з великих і малих міст обрали Івано-Франківщину, як місце співпраці та створення нових проектів.

 Програма стартувала ще в 2011 році. За цей час вдалось налагодити співправцю з понад 250 культурними дічами з 35 країн Європи. Протягом вихідних учасники будуть спілкуватися та спільно розробляти програми культурного розвитку своїх міст, повідомляє 402 канал.

Перегляди 128 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

Стало відомо, де у ЄС жити найдорожче Підсумки тестування 2018: кожен сьомий абітурієнт провалив ЗНО. ВІДЕО Лише 20% випускників шкіл в Україні продовжують навчання в закладах професійної освіти 24 травня українці відзначають День молоді Стало відомо, коли у чеках почнуть заокруглювати суми “Вася, давай весло”: колоритне відео школярів про жахливу сільську дорогу. ВІДЕО Стало відомо, скільком українцям підвищать пенсії з липня Новини ЗНО: оприлюднено остаточні результати Народні депутати хочуть прийняти законопроект, який обмежить свободу в інтернеті У травні українці отримували майже на 60% менші субсидії Мін'юст: на користь дітей вже стягнули 1,7 млрд грн аліментів Помер видатний український поет Іван Драч В Україні подешевшало м'ясо Стало відомо, чи даватимуть субсидію безробітним Як пройшов столичний Марш рівності Оприлюднено результати ЗНО із семи предметів Мін'юст планує легалізувати громадянське партнерство для одностатевих пар