В Івано-Франківську протестують вчителі та батьки учнів школи № 13. ФОТО

Понеділок, 11 червня 2018 16:09
Сьогодні, 11 червня, у центрі Івано-Франківська на протест зібралися вчителі та батьки школи №13.

Вони протестують проти об’єднання їхнього навчального заклалу з вечірньою школою. Вимагають скасувати рішення міськради та відмінити злиття. Про таке рішення сесії повідомив франківський мер Руслан Марцінків.

Розповідають, що у п’ятницю ввечері з інтернету дізналися, що виконком прийняв рішення про злиття вечірньої школи і школи №13, перетворивши навчальний заклад у школу №14. Цим самим ліквідувавши роботу школи №13.

Освітяни обурені, що  міська рада ухвалила рішення без думки колективу школи та батьків учнів. Слід додати, що до вчителів ніхто з мерії не вийшов. Також вони додають, що це питання на позачерговій сесії виникло спонтанно і не було внесено до порядку денного. Ні профспілковий комітет, ні трудові колективи про таке рішення не були повідомлені.  Вчителі налаштовані рішуче – будуть добиватися скасування рішення, або хоча б його зміни.

“Наша влада забула, що їх обрала громада Івано-Франківська. Вони вирішують питання про злиття реорганізації без відома своїх виборців. Я вбачаю у цій ситуації дії проти мене, як проти директора. Проте, мене не викликали, не питали, що я думаю стосовно цього. Цьогоріч я закінчую свою педагогічну діяльність і тому таку ситуацію не варто було створювати”, – розповіла директор школи Ольга Драпак.

Ольга Курман, голова профспілки школи, пояснює, що в результаті злиття вчителі не отримають необхідного навантаження:

«Кожен із нас і так має неповне тижневе навантаження. А коли прийдуть ще 20 вчителів з вечірньої школи,  то буде скорочення. Сьогодні опинитися без роботи чи йти у відпустку, не знаючи, що на нас чекає, ми не хочемо. Тому завтра йдемо на зустріч з мером, аби він пояснив ситуацію».

Психолог школи Лариса Талайло додає, що доцільність об`єднання вечірньої і 13 шкіл – не вивчена.

“Я знаю ситуацію зсередини. Діти і так навчаються у дві зміни – з 8:30 до 18:00. Додавати ще з вечірньої школи – куди далі?”, – говорить мама двох учнів Руслана.

За словами батьків і вчителів, наразі у школі № 13 – 720 учнів. З вечірньої прийдуть ще 20 вчителів. Скільки мають додати учнів, поки що невідомо.

Читайте також: На Прикарпатті небайдужі допомогли хлопчику повернутися додому. ФОТО

Перегляди 442 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK