У Франківську вшанували пам’ять українського політичного діяча Степана Ленкавського. ФОТО

Понеділок, 09 липня 2018 11:10
Урочистості відбулися з нагоди 114-ї річниці з дня народження українського політичного діяча, публіциста та одного з ідеологів ОУН Степана Ленкавського.

Біля пам’ятника С.Ленкавського на однойменній вулиці, зібралися представники духовенства, міської влади та мешканці, щоб вшанувати пам’ять одного із ідеологів Організації Українських Націоналістів.

Після загибелі Степана Бандери був одностайно вибраний провідником ОУН.

Також, Степан Ленкавський є автором "Декалогу ОУН" або "Десяти заповідей українського націоналіста".

В даний час на території Івано-Франківської області встановлено не менше п’яти різних пам’ятників Ленкавському. Останній з них був відкритий 22 серпня 2010 в селі Угорники.

"Сьогодні, як і щороку, вшановуємо пам'ять великого українця, одного з ідеологів ОУН, автора Декалогу ОУН Степана Ленкавського. Українська держава встановлювалася в нестерпно важких умовах. Й на цьому щляху Ленкавський був одним з вірних соратників Степана Бандери. Згадали також всіх тих, хто боровся й бореться за нашу Незалежність. Вчора відійшов у вічність один з творців сучасної української держави Левко Лук‘яненко. Левко Григорович мав велике українське серце та все життя боровся за те, щоб Українська держава повстала. Дякуємо Вам, вічний революціонере!", – сказав міський голова Руслан Марцінків.

Читайте також: Благоустрій покращується: як у Франківську двори облаштовують. ФОТО

Перегляди 98 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK