Одними з найкращих в Україні визнано сайти Івано-Франківської міськради та МВК

Вівторок, 07 серпня 2018 09:38
Про це йшлося під час щотижневої оперативної наради у міського голови у вівторок, сьомого серпня.

Зокрема, Андрій Лис – заступник керуючого справами–начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю доповів щодо роботи сайтів Івано-Франківської міської ради mvk.if.ua та mrada.if.ua, - пише Галка.

“Сайти успішно виконують функцію комунікації влади з громадськістю, чим створюють основу для формування і розвитку соціального капіталу у своїх громадах”, – каже Лис.

За його словами, Івано-Франківськ також займає лідерську позицію серед обласних центрів України за рівнем забезпечення (наявністю і якістю) нормативно правових актів. Про це свідчать авторитетні рейтинги, наприклад – Одеський інститут соціальних технологій в межах проекту “Нові виклики щодо розвитку громадської участі та соціального капіталу в громадах” провів певні дослідження, що підтверджують першість франківських сайтів.

Читайте також: На Франківщині збудують міст за понад 46 мільйонів гривень

Перегляди 185 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

В Україні вперше пролунав дзвін пам'яті за загиблими бійцями Штрафи, конфіскація майна, тюрма: в Україні посилили відповідальність за незаконну вирубку лісів Facebook дозволить створювати зі звичайних фотографій 3D і публікувати їх в стрічці До Дня захисника України "Укрзалізниця" призначила додаткові рейси. РОЗКЛАД ПриватБанк стане недоступним для клієнтів на одну ніч З 1 листопада кожен українець може замінити старий паспорт на ID-картку. ВІДЕО Україна втратила від пожеж на військових складах до п'яти мільярдів доларів У Мінсоцполітики пояснили, що авто на "євробляхах" не стане перешкодою для отримання субсидії BlaBlaCar впровадив в Україні платне бронювання місць Армія, навчання та догляд за дитиною: що увійде до пенсійного стажу за новими правилами В Україні зросли ціни на оренду та купівлю квартир. ІНФОГРАФІКА Пенсіонери в Україні зможуть отримувати виплати за померлого чоловіка або дружину