Міський голова Івано-Франківська обурюється непублічністю своїх працівників

Вівторок, 07 серпня 2018 10:43
Під час сьогоднішньої оперативної  наради міський голова Івано-Франківська заявив, що керівники комунальних підприємств повинні бути більше публічними.

"В час, коли кожен мешканець міста має мобільний телефон, міська влада повинна йти в ногу з часом та ставати ще доступнішою. Структурні підрозділи та комунальні підприємства міста повинні мати зв’язок з мешканцями в режимі онлайн. Франківці хочуть оперативно отримувати інформацію, яка їх цікавить та мати змогу повідомити про свої проблеми", - пише на своїй сторінці фейсбук Руслан Марцінків.

"За сторінкою Департаменту освіти стежить 895 осіб, це незрозумілі тенденції. Це та сфера, яка дотикається до кожної родини.  Обов’язково створіть прес-службу, яка б ефективно працювала. Потрібно створити активну сторінку служби 15-80. Те саме стосується охорони здоров’я, за вашою сторінкою лише 15 осіб стежать. Я беру такі сфери, які дотикаються до кожного.

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини – запровадьте посаду прес-секретаря, а то ніби й працюєте, а толку – нуль.

Управління інвестиційної політики – сайт створено, але остання подія на ньому за 16 січня 2018 року.

Управління капітального будівництва – ви нічого не робите? Те, що не висвітлено – значить нічого не зроблено.

Найбільше в нас публічна "Комуналка", аж занадто публічна. Управління транспорту їй  поступається, але Ганчак любить щось писати на Фейсбуці.

З комунальними підприємства – ще гірша ситуація, чемпіоном по висвітленню  роботи є  Електроавтотранс, на 2-місці МІУК і на 3-му – Водоканал", – сказав міський голова.

"Але не досить лише створити сторінку. Важливо, щоб були відповідальні люди, які б могли вести ці сторінки. Має бути дієва прес-служба, яка наповнюватиме їх актуальною та потрібною інформацією. Особливо це стосується Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради і Управління охорони здоров'я Івано-Франківської міської ради, а також служби оперативного реагування "1580". Адже саме ці структури найбільше працюють з людьми. Маємо бути ближчими до людей" - наголосив Марцінків.

Читайте також: Одними з найкращих в Україні визнано сайти Івано-Франківської міськради та МВК

Перегляди 233 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK