У Івано-Франківську початкова школа №8 матиме новий харчоблок. ФОТО

Четвер, 09 серпня 2018 12:29
Цього тижня розпочались роботи з капітального ремонту харчоблоку в Івано-Франківській початковій школі №8. Про це повідомив депутат міської ради від партії "УКРОП" Мстислав Тарас.

"Оскільки у міській раді я є представником цього округу, знав проблему уже давно. Заклад розташований у приміщенні колишнього дитячого садочка, зведеного ще у 1977 році. З того часу тут жодного разу не робили ремонти. Те ж стосується і  обладнання. Плита, м’ясорубки та інше кухонне начиння було ще з минулого століття. Само собою, воно потребувало заміни", – розповів укропівець.

Тому Мстислав Тарас звернувся за допомогою до народного депутата України Олександра Шевченка. за сприяння парламентаря, з державного бюджету на капітальний ремонт харчоблоку було виділено близько 300 тис. грн.

"У нашому закладі навчається 260 діток від 6 до 10 років. Зрозуміло, що в такому віці здорове повноцінне харчування – це запорука доброго самопочуття та успіхів у навчанні. Щиро радіємо, що тепер зможемо годувати наших вихованців якісною їжею. У просторому сучасному приміщенні ми встановимо нове обладнання. Це суттєво вплине на швидкість роботи наших кухарів та якість приготованої їжі", – розповіла директор закладу Ірина Чміль.

Зараз у харчоблоці активно тривають ремонтні роботи. Їх планують завершити до початку навчального процесу.

На правах реклами

Читайте також: Одна з Прикарпатських ОТГ облаштує автобусні зупинки сонячними батареями. ФОТО

Перегляди 150 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK