У Франківську на Бельведерській велодоріжку промаркували піктограмами. ФОТО

П'ятниця, 10 серпня 2018 14:04
Велодоріжку по вулиці Бельведерській (від вулиці Довгої до вулиці Південий бульвар) було зроблено в рамках проекту капітального ремонту тротуарів минулого року.

Тут зробили: відновлення покриття тротуарів (плитка замість асфальту),  облаштування безбар’єрного середовища, облаштування майданчикиів для зупинок громадського транспорту,  облаштування кишень для паралельної парковки, просторове зонування (буферна зона, пішохідна зона, велодоріжка), велодоріжки з червоної безшовної плитки, облаштування антипаркувальних стовпців.

Сьогодні вночі ця ділянка велодоріжки нарешті була промаркована піктограмами. Розмітку нанесли працівники Управління транспорту і зв’язку. Додамо, що маркування зводить до мінімуму конфлікти між велосипедистами, водіями та пішоходами, а також піктограма вказує й на напрям руху велодоріжкою.

"Лишається доставити декілька знаків, проте, цю ділянку (від вул. Довгої до Південного Бульвару) вже можна назвати повноцінною велодоріжкою", – йдеться у дописі UCG. urban consulting group у соцмережі.

Читайте також: Івано-Франківців запрошують долучатись до безкоштовної Велошколи

Перегляди 280 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK