У Франківську викладачі медуніверситету разом із студентами влаштували танцювальний батл. ФОТО

Четвер, 20 вересня 2018 14:43
19 вересня з нагоди святкування 73-ї річниці Івано-Франківського національного медуніверситету студенти разом із викладачами підготували танцювальний батл для всіх присутніх.

У внутрішньому дворі навчального закладу організували низку виступів. Народний ансамбль “Дружба” подарував для гостей танець “Голубка”. На святі студент-стоматолог та учасник шоу «Голос країни» Арсен Вітрецький виконав пісню для університету. Також музичні подарунки “Ой чий то кінь стоїть” зробили іноземні студенти Айдан Мамедова та Срінівасан Сашанк, - пише “Галка” 

Зі святом університету студентів, колег та гостей привітали перша проректорка ІФНМУ Ганна Ерстенюк та Ректор університету Микола Рожко.

“Вітаю всіх колег та гостей з цим святом. Сьогодні нас переповнює радість, адже наш університет святкує своє день народження. Я хочу, щоб надалі тут вчилися найкращі”, – привітав Микола Рожко.

“Дякую Богу, що ми сьогодні святкуємо наше свято. Вітаю наших студентів, адже вони є переможцями у різних міжнародних олімпіадах. Хочу, щоб надалі саме у нашому університеті створювалися таланти”, – сказала Ганна Ерстенюк .

Також на свято завітав міський голова Руслан Марцінків, який привітав викладачів та студентів з днем народження ІФНМУ.

“Сьогодні я тут вперше, і мені соромно, адже тут затишно. Тож вітаю усіх з святом. Бажаю всім міцного здоров’я і успіху. Низький уклін всім, хто вибрав цю благородну професію медика. Також хочу подарувати подяку від імені свого університету за плідну працю”, – зазначив Руслан Марцінків.

На дійстві вперше пролунав гімн українських лікарів у виконанні університетської народної чоловічої хорової капела «Сурми».

Для гостей студенти разом із викладачами підготували танцювальний батл. А ще учасники ансамблю естрадно-спортивного танцю «Арт» та театральний гурток ІФНМУ представили інсценізацію “1000 і одна причина”, з якої гості довідалися, чому студенти прогулюють пари.

Також на свято завітала з музичним подарунком “Тримай мене” випускникниця фармацевтичного факультету ІФНМУ та заслужена артистка України Галина Баранкевич.

Читайте також: На Франківщині журналістів-першокурсників урочисто посвятили у студенти. ФОТО

Перегляди 336 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK