В Івано-Франківську створять антикорупційну комісію

Понеділок, 29 жовтня 2018 15:40
Сьогодні, 29 жовтня, у Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася зустріч з головою Громадської ради при МВС України Володимиром Мартиненком.

Він розповів про проекти Громадської ради, які будуть реалізуватися на Прикарпатті. Зокрема, було зазначено про створення спільної комісії задля запобіганню корупції, пише МІСТО.

"Одним із пунктів антикорупційної комісії є проведення круглих столів. Можна об’єднувати кілька областей для отримання кінцевого результату", – зазначив голова.

Мартиненко закцентував увагу на необхідності реабілітації учасників АТО.

"Уже п’ятий рік іде війна на Сході, тому питання реабілітації залишається гострим. В органах внутрішніх справ 90 тисяч тих, хто був на війні. Слід проводити відповідні заходи з реабілітації спільно з обласними радами", – каже пан Володимир.

Він також розповів про програму "Безпечне місце", яка передбачає фіксацію того, що відбувається в містах. Зокрема, йдеться про встановлення камер спостережень у людних місцях та створення карт небезпечних місць. Такий проект планують реалізувати на Прикарпатті.

Читайте також: Прикарпатські поліцейські беруть на контроль ситуацію із незаконним поводженням щодо домашніх тварин

Перегляди 110 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK