В Івано-Франківську поліція шукатиме зниклих дітей через SMS

Середа, 31 жовтня 2018 15:38
В Івано-Франківську представили спільний проект поліції та компанії "Київстар".

Сьогодні, 31 жовтня, у Головному управлінні національної поліції в Івано-Франківській області відбулася презентація спільного проекту ПрАТ"Київстар" і Національної поліції України "Пошук дітей", пише МІСТО.

"Пошук дітей" – це інформаційне розсилання від Київстар, мета якого – допомогти Національній поліції України в розшуку зниклих дітей. На запит Національної поліції Київстар надсилатиме SMS-повідомлення абонентам, які могли бути свідками зникнення і повідомити правоохоронним органам інформацію, що могла б допомогти відшукати дитину. Такий сервіс дозвляє пришвидшити процес.

Лариса Зуб, начальник відділу ювенальної превенції управління ГУНП в Києві, зазначила, що розшуком дітей займається 20 років. Це актуальна проблема й основний напрямок роботи поліції. У посиланні буде зазначено особливі прикмети. Інформація буде надана за згодою батьків. Згодом це нововведення активно впровадиться в усій Україні.

Послуга працює таким чином: Київстар отримує від Національної поліції України запит на SMS-розсилку, що містить інформацію про зниклу дитину та місце, де її бачили востаннє. Київстар розсилає інформаційні SMS на номери телефонів абонентів, які могли бути свідками зникнення, адже вони користувалися послугами зв’язку – телефонували, писали SMS або користувалися мобільним інтернетом у радіусі 1–3 км від місця події. У тексті SMS є інформація з прикметами зниклої дитини та посилання на сайт МВС з її фотокарткою; Ті абоненти, які володіють інформацією щодо дитини, можуть допомогти у пошуках, зателефонувавши на номер 102.

Читайте також: Рятувальники з Польщі передали своїм прикарпатським колегам вісім комплектів спецодягу

Перегляди 152 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK