Психологи допомагають прикарпатським правоохоронцям вирішувати складні ситуації. ФОТО

П'ятниця, 02 листопада 2018 16:13
Працівники поліції удосконалюють навики  конструктивної поведінки в складних ситуаціях, формують уміння надавати психологічну допомогу самому собі й іншим.

Прикарпатські правоохоронці під час несення служби виконують завдання, які вимагають стійкого психологічного здоров’я.

З метою формування та поліпшення соціально – психологічного клімату в колективах поліцейські психологи проводять регулярні виїзди та зустрічі з працівниками підрозділів поліції.

Такі інтерактивні заняття, практичні вправи, групова робота дають змогу:

- формувати в  поліцейських мотивацію збереження психологічного здоров’я у процесі службової діяльності та у позаслужбовий час;

- формувати в поліцейських бажання саморозвитку та самореалізації в професійній діяльності й особистому житті, розвиток гнучкості розуму, креативність, вміння працювати в команді;

- розвивати комунікативний потенціал поліцейських, здатність впливати на людей, розвиток терпимості до чужої думки, вміння попереджати конфлікти та дистреси.

Як зазначають психологи, психологічне здоров’я особистості є головною складовою душевного благополуччя людини,основою її повноцінного розвитку, необхідною умовою її ефективної діяльності загалом і професійної зокрема.

Читайте також: На Прикарпатті посадять алею ненародженої дитини

Перегляди 79 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK