Міський голова Франківська заявив, що реформа патрульної поліції провалилася

Неділя, 04 листопада 2018 11:07
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у п’ятницю, другого листопада, провів традиційну онлайн-трансляцію, під час якої давав відповіді на різні питання, що турбують містян.

Так, до Руслана Марцінків надійшло питання від франківця Sasha Milkin, який поцікавився, як вирішується питання з численними нелегальними стоянками приміських автобусів в центральній частині міста. На це мер відповів, з цим повинна боротися поліція, пише “Галка“.

“На жаль, ми можемо констатувати, що реформа патрульної поліції провалилася. Неодноразово ми чули, як патрульні звертаються до нас про збільшення заробітної плати, тому що всі ті ідеї “рожеві”, які були на початку – вони, фактично, якщо не завершилися, то сьогодні нівільована реформа”, – пояснює Марцінків.

Від додав, на сьогодні в Івано-Франківську всього п’ять екіпажів і нагадав, до реформи їх було три.

“Коли тільки почалася реформа було 18 екіпажів. На жаль, як і багато інших реформ – це і реформа децентралізації, і реформа поліції, інші реформи – вони провалилися. Вони гарно виглядають з точки зору урядовців, які заявляють з центральних каналів, але на місцях сьогодні є повний відкат від тих реформ і ми маємо сьогодні не реформовану поліцію, так, як би воно мало бути, ми маємо проблеми з коштами, виплатою зарплат і багато інших проблем”, – каже Марцінків.

Читайте також: В Івано-Франківську відновилися крадіжки каналізаційних люків

Перегляди 134 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK