У Франківську реабілітаційний центр потребує більшого приміщення

Четвер, 20 грудня 2018 20:43
На засіданні виконавчого комітету, 20 грудня, доповіли про роботу Івано-Франківського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Дивосвіт”.

За словами директорки “Дивосвіту” Юлії Кушнір, реабілітаційний центр забезпечує  денне перебування та одноразове харчування для 35 молодих осіб з інвалідністю. Діяльність центру спрямована на надання соціально-психологічної реабілітації, розвиток та підтримку соціальних навичок, соціальну адаптацію, залучення до громадського життя та фізичну реабілітацію осіб з розумовою відсталістю.

“Для забезпечення ефективного процесу реабілітації фахівцями центру розроблену індивідуальну карту реабілітації для кожного відвідувача “Дивосвіту” на основі рекомендацій медико-соціальної медичної комісії”, – зазначила Кушнір.

У реабілітаційному центрі “особливим” франківцям допомагають вдосконалювати навички письма, читання, математики, мовленнєві навички, моторику рук. Також фахівці проводять лікувальну фізкультуру, уроки кулінарії, арт-терапію тощо, інформує “Галка“.

Загалом, протягом поточного року відвідувачам і батькам людей з обмеженими можливостями центру “Дивосвіт” надано 2113  індивідуальних послуг та 636  групових послуг.

Попри позитивні результати діяльності, у реабілітаційного центру є певні невирішені проблеми – бракує більшого приміщення.

“Більше приміщення зможе забезпечувати щоденне перебування більшої кількості осіб з особливими потребами, оскільки щорічно збільшується число бажаючих відвідувати центр. Також більше приміщення дасть можливість створити творчі майстерні, кімнати для релаксації та фізичної реабілітації”, – пояснює Кушнір.

Крім того, для поліпшення надання соціально-психологічних послуг для дітей та молоді з функціональними обмеженнями потрібно також доповнити штат центру ставкою психолога, масажиста, 0,5 ставки бухгалтера та сестри медичної.

Читайте також: У МОЗ пояснили, як скористатися безкоштовною діагностикою вже з 2019 року

Перегляди 90 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK