Голову Івано-Франківської ОДА нагородили "Зіркою слави"

Середа, 26 грудня 2018 19:31
Сьогодні в облдержадміністрації голова громадської організації "Обласна спілка сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО" Степан Чомко вручив нагрудний знак "Зірка Слави" та подяку голові обласної державної адміністрації Олегу Гончаруку.

 Відзнакувручили за активну волонтерську діяльність, чітку громадянську позицію та вагомий особистий внесок в організацію роботи щодо забезпечення захисту соціальних прав членів сімей.

Степан Чомко зазначив, що керівництво облдержадміністрації постійно допомагає у вирішенні проблемних питань, долучається до реалізації ініціатив і проектів спілки, передає прес-служба ОДА.

 
У свою чергу очільник Прикарпаття Олег Гончарук подякував за нагороду і висловив переконання, що співпраця із громадською спілкою "Єдина родина Україна" на Прикарпатті буде продовжуватися.

"Переконаний, що завдяки вашій ініціативності Всеукраїнська громадська спілка "Єдина родина Україна" допоможе ще краще вирішувати ті питання, які є найважливішими для родин загиблих в АТО. Будуть налагоджуватися зв’язки між громадськими організаціями на всіх рівнях, поліпшиться комунікація із органами місцевої влади у вирішенні питань медичного, правового та соціального спрямування. Для нас дуже важлива конструктивна співпраця. Ми хочемо знати вашу думку, розуміти ваші проблеми, щоби спільними зусиллями досягати позитивних результатів", – сказав керівник області.

Читайте також: В Івано-Франківську відбувся перший публічний звіт "Комуналка ІФ"

Перегляди 157 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK