Ми бандитам місто не віддамо, – Марцінків про скандальну забудову на території міського озера. ФОТО

Четвер, 27 грудня 2018 12:35
Як повідомлялось, на скандальній зеленій ділянці біля озера мер і депутати влаштували прийом громадян.

На місце проведення прийому громадян прибув директор фірми “Гаразд Україна” Юрій Іваночок. Міський голова сказав йому, громада і влада категорично проти забудови зеленої зони, передає Галка.

“Ми бандитам місто не віддамо! Хлопці, бандити тут керувати не будуть, тут буде керувати громада!”, – наголосив Марцінків, додаючи, що це його особиста думка, а не як посадової особи.

У коментарі “Галці” Юрій Іваночок зазначив, наразі тут нічого не будуватимуть, а лише виконують рішення суду, а саме – відновлення закинутого паркана.

“Жодного порушення законодавства немає, у нас є всі документи на встановлення паркана. Можливо, це конкуренти ввели в оману міського голову. Наразі, тут нічого не будуватимуть, однак в майбутньому тут може з’явитися розважально-відпочинковий центр, який також потрібен місту”, – каже Іваночок.

Мешканці також занепокоєні, що крім паркана тут встановлений електричний стовп. Директор “Гаразд Україна” зазначив, це для того, аби освітити ділянку і встановити камери відеонагляду. Він також додав, прохід до озера буде необмежений.

Тим часом, під час виїзного прийому громадян, франківці збирають підписи проти забудови зеленої зони біля міського озера. Одним з перших підписантів став “морж”, що проходив повз збори.

Перегляди 213 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK