Smart City: Франківськ виграв конкурс на впровадження інноваційного проекту

Вівторок, 15 січня 2019 13:11
Франківськ виграв конкурс та буде реалізовувати проект “Впровадження інноваційних та безпечних для клімату рішень концепції Smart City в галузі інфраструктури, мобільності та енергоефективності в містах України”.

Сьогодні у Франківську підписали меморандум між представниками “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу”, ГО “Struktura” та міською радою в особі міського голови Руслана Марцінківа, повідомлено на сайті міського голови.

Серед кілька десятків українських міст, обрали чотири. Одне з них – Івано-Франківськ.

Проект має на меті допомогти місту виробити комплекс місцевих рішень щодо запровадження “Smart City”. Уже є попередня домовленість, що на цьому етапі будуть забезпечувати промоційну кампанію впровадження електронного квитка в місті.

У лютому відбудеться перша зустріч з європейськими експертами, які поділяться європейським досвідом впровадження системи “Smart City”.

Івано-Франківськ є лідером серед українських міст із запровадження проектів у сфері електронного самоврядування. Зараз таких є 52, вони охоплюють абсолютно різні галузі: освіта, культура, туризм, адміністративні послуги тощо. Особливою гордістю міста – те, про що постійно розпитують сусіди і що презентують навіть на міжнародному рівні, – є електронні послуги ЦНАП, електронна черга в дитсадки, “Доступний Івано-Франківськ”, “Безпечне місто”, “Голос громади”, бюджет участі, єдиний читацький квиток тощо.

Читайте також:  У Івано-Франківську запроваджують смс-квиток

Перегляди 141 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK