На франківській ратуші встановили аудіогід, який говорить чотирма мовами. ВІДЕО

П'ятниця, 01 лютого 2019 09:01
Франківські школярі встановили на будівлі ратуші аудіогід, за допомогою якого можна дізнатися історію архітектурної пам’ятки.

Невелика коробка прикріплена до стіни та має всього чотири кнопки, які дозволяють прослухати інформацію про центральну споруду Івано-Франківська не лише українською, а й іноземними мовами.

Такий проект задумали і втілили вихованці франківської гімназії №2. Працювали над ним близько трьох місяців. Шукали літературу в бібліотеках, спілкувалися з істориками та краєзнавцями, щоб зібрати інформацію про визначні будівлі. А відтак – самостійно перекладали та озвучували матеріал.

Сам пристрій школярі виготовляли на гуртку робототехніки. Без допомоги дорослих не обійшлося, проте левову частку роботи діти виконали самостійно. Щоб зібрати кошти для втілення свого задуму, школярі ходили з вертепом, влаштовували акції та шукали спонсорів. Крім того, заручилися підтримкою міської влади. Адже понад усе хотіли подарувати цікавий проект рідному Івано-Франківську.

Наразі школярі продовжують працювати над аудіогідами. Обладнати такими пристроями незабаром планують ще близько десятка будівель в Івано-Франківську.

Деталі в сюжеті каналу 402

Перегляди 1884 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK