У Франківську відкрили центр підготовки для фізичних терапевтів та ерготерапевтів. ФОТО

Четвер, 07 лютого 2019 18:15
Сьогодні, 7 лютого, в ІФНМУ відбулось відкриття навчально-практичного центру для фізичних терапевтів та ерготерапевтів.

Тут студенти будуть засвоювати свої практичні навики, з якими їм надалі прийдеться працювати, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами завідувача кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Ігоря Чурпія, спеціальність "Фізична терапія та ерготерапія» відкрили два роки тому.

"Факультет з'явився у 2017 році. Відповідно до відкриття ми почали оснащувати базу у цьому напрямку. Одне з досягнень - відкриття практично-навчального центру. Ми старались сюди зібрати максимальну кількість студентів, щоб вони попробували власноруч відчути дію цих тренажерів. Студенти займатимуться тут постійно, починаючи з першого курсу", - пояснює Чурпій.

Варто додати, що зараз спеціальність вивчають 105 студентів: 1 курс - 30, 2 - 85.

Студентка другого курсу цього напрямку Романна Маколійчук розповідає, що такі центри надзвичайно корисні для майбутніх фізичних терапевтів та ерготерапевтів.

"Всі прилади дуже ефективні. Особливо реабілітаційні доріжки, вони частково є на кафедрі, але чим більше тим краще. В Україні фізичні терапевти не на високому рівні, спеціалістів є мало. Тому такі центри надзвичайно важливі для нас", - каже дівчина.

Як зазначив ректор університету Микола Рожко, раніше у приміщенні знаходилось книгосховище, однак вирішили зробити щось більш корисне для майбутніх терапевтів та ерготерапевтів.

"Процес створення центру тривав довго. Тут треба було зробити ремонти та обладнати повністю приміщення. У нас вже є такі центри, але, щоб покращити навчальний процес, ми відкрили ще один", - ділиться ректор.

Також Рожко додає, що наступний крок для університету - створення симуляційних центрів.

"Насправді вони дуже дорогі. Нам треба пройти етап навчально-практичного центру, а далі будемо рухатись вперед", - каже Рожко.

Читвйте також: Як в Івано-Франківську будують міст у Пасічну. ВІДЕО

Перегляди 1875 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK