В Івано-Франківську проходить тренінг з питань взаємодії поліції з громадою щодо створення безпекового середовища для дітей

Понеділок, 11 лютого 2019 19:10
Головна мета – удосконалення діяльності підрозділів ювенальної превенції з питань безпеки та захисту прав дітей шляхом запровадження підходу взаємодії поліції та громади на засадах партнерства відповідно до концепції Community policing. 

З ключовими елементами концепції учасників тренінгу знайомили представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні провідний радник з питань взаємодії поліції та громади Вільям Брейн та експерт з питань взаємодії поліції та громади Кіріл Гусаров.

Начальник управління ювенальної превенції ДПД Національної поліції України полковник поліції Лариса Зуб зазначила, що проведення таких заходів є особливо доцільними на етапі реформування поліцейської системи.

Це можливість отримати актуальну інформацію безпосередньо від міжнародних експертів про нові стратегії, що ґрунтуються на прозорому партнерстві та активному співробітництві між поліцією та громадою для більш ефективного запобігання та розв’язання проблем злочинності серед неповнолітніх.

Читайте також: Прикарпатська поліція зареєструвала 36 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства

Перегляди 1141 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK