Франківські укропівці подарували Марцінківу асфальтну валентинку. ФОТО

Вівторок, 12 лютого 2019 13:05
На 24-тій сесії міської ради івано-франківські укропівці подарували міському голові валентинку.

Напередодні Дня закоханих, Руслан Марцінків отримав шматок асфальту із намальованим на ньому серцем. За словами депутатів від партії «УКРОП», таким чином намагались привернути увагу провладної більшості до чи не найболючіших проблем міста. Це відсутність доріг та  попередження виникнення гейзерів.

 «З 28 січня і до сьогодні в громадській приймальні УКРОПу – черги людей, які постраждали або ж іншими словами «залетіли». Соцмережі переповнені коментарями та обуренням франківчан про неможливість пройти, проїхати чи навіть доплисти до роботи. Громадськість міста Івано-Франківська стурбована тим, разом зі снігом снігоприбиральна техніка забрала новий, старий і «ще не народжений», тобто непостелений асфальт», – зазначив голова фракції «УКРОП» у Івано-Франківській міській раді Володимир Олійник.

 Друга проблема – хаотичні гейзери, які утворюються через регулярні прориви теплотрас та водопровідних труб. На думку укропівців, бруківка – це косметичний ремонт міста. А реальна життєдіяльність забезпечується комунікаціями, які під землею.

 

 «Потрібно було працювати над заміною труб, щоб донести до споживача реальні тепло чи воду. Натомість ми на нарадах регулярно чуємо, що 50 % води і тепла – це втрати. Тому вимагаємо в міської влади припинити загравання з пенсіонерами і спрямувати кошти на ремонт доріг та попередження виникнення гейзерів», – йдеться в документі.

Таким чином депутати від УКРОПу пропонують оголосити 2019 роком ремонту доріг та попередження виникнення гейзерів.

На правах реклами

Перегляди 1131 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK