Федір Хашалов розповів, як виграв 25 тисяч у телешоу

Вівторок, 22 вересня 2015 15:00
Чемпіон світу та Європи з фітнесу та бодібілдингу іванофранківець Федір Хашаловвзяв участь у шоу «Вгадай ящик», що транслюється на телеканалі «1+1» та виграв25 тисяч гривень, але зупинився у категорії «Спів». Спортсмен розповів про участь у зйомках та цікаві моменти шоу.

 

— Як ви потрапили на шоу? Що було найважчим  під час зйомок?

Як часто трапляється у людей — моя участь у зйомках чисто випадкова. Як зазвичай, а я часто пробую свої сили, проходив кастинг до нового шоу — понад пів року телеканал проводив відбір по певних критеріях. І от, на офіційному сайті каналу була розміщена інформація, про різноманітні зйомки, а в даному випадку шоу «Вгадай ящик» і випадково хтось дав мій номер телефону. Мені зателефонували та запропонували спробувати свої сили саме в цьому шоу. Звісно, відбір я пройшов і вже тоді потрапив на зйомки одного з випусків шоу.

Важко було побороти внутрішнє хвилювання. За сценарієм я був представлений як спортсмен — бодібілдер- і через це знімальна група хотіла, щоб я вийшов на сцену в одних плавках та з професійним гримом спортсменів. Всі знають, коли атлети позують для фото, зйомок чи на змаганнях, щоб показати якнайкраще свої м’язи та рельєфність — їм наносять спеціальний грим на все тіло.

Я тоді вперто відмовлявся від зйомок, якщо вони не дозволять мені вийти на сцену бодай в штанах. Я й досі не розумію, як мало б виглядати те, що я стою роздягнутий, а випадає категорія «Наука». Та й від гриму теж відмовився — вдалось їм пояснити, що такий грим є проблематичним та буде заважати під час зйомок! Думаю, що вплинуло на ситуацію й те, що в приміщенні на знімальному майданчику було досить холодно! В той момент виникали думки, що організатори даного проекту не погодяться піти на зустріч і просто відмовлюсь від зйомок. Але, як ви бачите самі, все обійшлось!

— Чи справді учасники отримують свій виграш?

Людям притаманна така риса — як недовіра! Але відкрию таємницю — учасники завжди отримують винагороду на подібних проектах, щоправда з оподаткуванням виграшу.

— Чи вже спланували куди витратите виграш?

Зйомки проекту завершились ще минулої осені, але трансляцію ефірів призупинили через ситуацію, яка склалась в державі. Відповідно, і призові всі учасники отримали ще минулого року і вже давно їх витратили. Тим паче, це не такі вже й великі кошти, щоб думати- гадати, як їх використати куди. Як сказав ведучий Юрій Горбунов: «Мені їх вистачить, щоб стати мером Івано-Франківська»:)

— Чи багато залишається за кадром і чи були якісь особливі умови, які ви повинні були виконувати?

Це не прямі ефіри, тому, звичайно, не все потрапляє до програми. Зазвичай це були невдалі моменти, які доводилось перезнімати.

Особливих умов — було не так багато. Наприклад, якщо учасник в першому турі має перевагу бо це його категорія — то він має відповідно максимально наближено відповідати їй! В це був бодібілдинг, а отже я мав бути в плавках! Тому, мабуть, і змагався зі мною відомий спортсмен по стрибкам у воду! Адже обоє в плавках!:)
— Ви плануєте й надалі брати участь у таких програмах і чи не думали про переїзд до Києва, щоб там продовжувати свою кар’єру спортсмена та можливо й трішки шоумена?
Досі я брав участь в багатьох проектах, кастингах. Найвідоміші читачам, мабуть, будуть телешоу «Україна має талант-1» та «Танцюють всі-3». Якоїсь цілі потрапити на телеекран – в мене немає. Але якщо трапляються цікаві проекти та пропозиції – ніколи не відмовлюсь спробувати свої сили та можливості. А взагалі, важко зараз щось планувати і замислюватись про переїзд, адже останні 2 роки в країні твориться «безпрідєл»

— Яка з категорій у програмі «Вгадай ящик» для вас була найскладнішою?

Мабуть, це спів, від цієї категорії я й відмовився. Якщо б спів випав б мені у другому раунді — то я б йшов вже до кінця. Ну, але сумнівно, що я б його здолав.

 

Джерело: VERSAL

Перегляди 359 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK