Директор медичного центру MEDHOUSE у Івано-Франківську Іван Сидорук: «Успішне лікування хворого залежить від того, якими навиками володіє медичний спеціаліст та яким обладнанням користується»

Вівторок, 26 січня 2016 20:35
Інноваційні та ефективні методики лікування, висококваліфіковані лікарі, а також найновіше обладнання – все це, на думку Івана Сидорука, сприятиме успішному лікуванню хворого.

 

 MEDHOUSE у Івано-Франківську: як виник? Що спонукало до його створення? Які послуги надає та яке обладнання використовується при цьому фахівцями!?

Все це та багато іншого у цікавій розмові з директором Іваном Сидоруком.

 

1.Медичний центр MEDHOUSE у Івано-Франківську: як виник, що спонукало до його створення?

Медичний центр MEDHOUSE є приватним, проте він не є власністю конкретної особи, організації чи якоїсь політичної партії. Просто зібралися фахівці, які хотіли запропонувати свої медичні послуги в одному закладі. І, таким чином, зробити свій внесок у розвиток медицини в Івано-Франківську.

2.Звідки така назва «MEDHOUSE»?

Медичний центр MEDHOUSE є суто українським.  Назва така тому, що ми хочемо позначити саме комплексність нашої діяльності. Ми лікуємо і дорослих, і дітей. Ми хочемо, щоб наші пацієнти почувалися, як вдома.

3.Від чого, на Вашу думку, залежить успіх в лікуванні?

Успішне лікування хворого залежить від того, якими навиками володіє спеціаліст та яким обладнанням користується. Лікар може бути першокласним спеціалістом, але результату для пацієнта від цього не буде. Запитаєте чому!? Медицина йде вперед і лікарі прагнуть до досконалого обстеження хворого, зокрема медичною технікою.

4.Які послуги надає Ваш медичний центр та яке обладнання при цьому використовує?

Ми використовуємо найновіші методики лікування. Для прикладу, лікар-дерматолог надає послуги з видалення попілом, невусів, родимок радіохвильовим методом. Зокрема, здійснюється діагностування онкологічних захворювань шкіри із допомогою дерматоскопа. У косметологічному відділі медичного центру здійснюють лазерне лікування, омолодження шкіри, лікування рубців, видалення тату, татуажів, пресотерапію, міостимуляцію, контурну пластику, омолоджуючі ін’єкції, лазерну епіляцію. У відділі гінекології, завдяки новітнім засобам (відеокольпоскопія – дозволяє бачити проблему), маємо можливість діагностувати дисплазію (передраковий стан шийки матки) та інші захворювання. У неврології забезпечується лікування стану пацієнта після інсульту з допомогою ботолоктосину. В урології здійснюється:лікування будь-яких урологічних захворювань. Проводиться цистоскопія, УЗД сечостатевої системи. В урології ми також використовуємо апарати, які допомагають при простатитах, еректильних дисфункціях – це лазери, ультразвукові апарати та інші.

 Ультразвукова діагностика – дозволяє обстежити будь-який орган чи систему організму людини. Нашими найновішими методами в УЗД є фіброскан печінки (рахує кількість відмерлих клітин) та еластографія (метод, що визначає щільність тканин; можна визначити чи доброякісна, чи поганоякісна клітина).

 В хірургії –  фахівцем хірургом проводиться лікування діабетичної стопи. Ран, які важко загоюються (як і при цукровому діабеті, так і при ускладнених вогнепальних та рваних ранах). Для цього ми використовуємо апарати вакуумної терапії, що пришвидшують процес загоєння.

У нас в центрі широко застосовується «хірургія одного дня». Хворий після операції перебуває декілька годин під наглядом лікаря. Ми використовуємо нові технології для того, щоб мінімально скоротити час на реабілітацію хворого та його перебування у клініці.

5.Ми уже з Вами розглянули, що для того, щоб лікування було успішним необхідно дві складові: високотехнічне обладнання, а також кваліфіковані медичні працівники. Які фахівці працюють в медичному центрі «MEDHOUSE»?

Наші спеціалісти є професіоналами свого напрямку роботи. Кожний лікар час від часу проходить певне навчання по підвищенню кваліфікації.

Ми розвиваємось всебічно: від висококваліфікованих медичних працівників до найновіших технологій та лікування. Також: всі процедури, які ми проводимо у MEDHOUSE є ліцензованими та їхня висока ефективність є науково доказанною. Ми неодноразово повторюємо, що проти наживи на наших пацієнтах. Для нас головною метою є те, що ми працюємо для людей і для їхнього здоров`я.

Перегляди 3072 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #8 Таня 12.08.2019, 14:04
В клініці МЕДХАУЗ обслуговуюсь, точніше являюсь клієнтом з 2016 року (у мене є в них карточка).
Ще давно, колись, обирала клініку собі з хорошими спеціаліастами, яким можу довірити своє здоровя (не даром кажуть, Здоровя за гроші не купиш).
я читала ітервю директора цьої клініки. і його слова мене підкупили "Ми неодноразово повторюємо, що проти наживи на наших пацієнтах. Для нас головною метою є те, що ми працюємо для людей і для їхнього здоров`я." це цитати з його інтервю.
ніколи не думала що мені доведеться пережити з боку працівників даного закладу приниження! але це сталося. я дізналася що в цій клініці почали робити генетичний паспорт днк, він коштує майже 3000 грн, так як у мене немає зараз грошей, але мені необхідно зробити аналіз з цього паспорту, один аналіз, я пояснила працваникам закладу, що у мене зараз немає грошей на весь паспорт, і попросила щоб увійшли в моє становище, дозволили мені зробити лише один аналіз з цього паспорту, на що працівники закладу стали у принципову позицію, і відмовили мені.
я їм написала що я являюсь їхнім клієнтом (після цієї ситуації я себе тепер відношу до цієї клініки як клієнт а не паціент) з 2016 року, при чому постійним, невже їм так важко ввійти в мою ситуацію, а точніше немає ні каплі бажання цього зробити.
вони просто проігнорували це повідомлення. на що я їм написала що заберу свою карточку, їм всерівно, той факт що вони втратили постійного клієнта.
якщо ти не є платіжоспроможн им клієнтом то ти цій клініці не потрібний. ну хіба що, маєш певний статус в суспільстві, тоді тобі підуть на зустріч, в іншому випадку ви для них будете як кошильочок з грошима. звичайний клієнт. є у тебе гроші, тебе раді бачити, немає грошей, допобачення. це не перша ситуація така, ранішке теж траплялися подібні ситуації, де ваші працівниці з рецепсії дуже зверхньо ставляться до клієнтів в яких немає грошей. до мене особисто дуже зверхнє і оцінююче ставлення було і є.
Цитата
0 #7 Мітя 20.10.2016, 23:21
Дорогі Максим,Міша, якщо ви уважно читали,то зрозуміли ,що статтю ПИСАв журналіст.А хто дозволяє працювати таким журналістам,це вже інша тема.А ви поливаєте брудом клініку яку не відвідували і навіть не збираєтесь.Можл иво ви плануєте відкривати свою власну.С киньте зсилку на свій сайт.Щоб всі зрозуміли наскільки ви освідчені і які у вас наукові ступеня.А може у вас досягнень"0"?.І вас дратують досягнення інших?
Цитата
0 #6 міша 21.09.2016, 08:29
коментарі максима є обєктивними, а що можутть протиставити не кваліфіковані люди окрім емоційних вигуків?? -нічого
Цитата
0 #5 Михайло 28.07.2016, 21:44
Чудовий лікар і директор.Робота у цій клініці організована.І на скільки чув колектив дружній.А це завжди заслуга директора.
Цитата
+3 #4 Марія_ 27.01.2016, 20:15
Ваші коментарі із серії:"Немає, що сказати, то причеплюсь до граматики!"Я ніякого відношення до цього центру немаю,але скажіть при чому тут Медхауз!?
"Я сам фахівець" - простежте, як Ви описали свої думки щодо цього матеріалу. Вважаю, що потрібно спочатку побачити все на власні очі, а потім вже писати свої відгуки. Правду ж говорять: "«Чому заздрісники завжди чимось засмучені? Тому що їх томлять не тільки власні невдачі, але й успіхи інших. ».
Цитата
-3 #3 maksym 27.01.2016, 16:53
доказують - це коли хочуть доповнити. Науково - ДОВОДЯТЬ. Я б в таку безграмотну клініку не пішов. А взагалі вказують кількість фахівців з певними категоріями, наукові ступені, перелік обладнання. Я сам фахівець, не з Франківська, з Києва. Зацікавленності - "0"
Цитата
-3 #2 maksym 27.01.2016, 16:34
Поганоякісна_ше деврально
Цитата
-3 #1 maksym 27.01.2016, 14:56
:zzz УЛЬТРА :eek: Звукова діагностика!!!! Супер Якщо навіть правильно написати не можуть, то діагносмтувати. .. Чи чукча не читатель, він писатель
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

46 нелегалів: на Прикарпатті завершилася операція "Мігрант" Довірливі громадяни продовжують потрапляти у пастки шахраїв На Прикарпатті смертність значно перевищує народжуваність На Косівщині перекинувся ЗІЛ з деревом. Загинув водій День відмови від паління, або чим шкідливий нікотин У Франківську на Коновальця спіймали квартирних злодіїв (ФОТО) У Франківську в музеї Небесної Сотні з`явилась експозиція присвячена Сергію Морозу. ФОТО Прокуратура вимагатиме, щоб муніципальних вартових, яких взяли на хабарі, тримали під вартою Кабмін зобов'язали переглянути розмір прожиткового мінімуму На Прикарпатті відкрили меморіал працівникам лісової галузі, які загинули на війні. ФОТО Франківець розшукує свідків викрадення автівки. ФОТО "Люди мають побачити це на практиці": у ВР розповіли, коли буде референдум щодо продажу землі іноземцям У Франківську вшанували загиблих на Майдані та в АТО/ООС. ФОТО Діти вміють дивувати: патрульні завітали в один із садочків Франківська. ФОТО Запрацював новий онлайн-інструмент «Доступні ліки»: як користуватися та знайти аптеки У Франківську карета швидкої допомоги застрягла в заторі. ФОТО/ВІДЕО Різдвяний піст 2019/2020: дата, традиції, страви та чого категорично не можна робити в цей період Військова прокуратура судитиме ексдиректора франківського котельно-зварювального заводу за привласнення авто До Дня Гідності Джамала презентувала кліп на пісню до фільму "Ціна правди" У франківському торговому центрі знижки Чорної п’ятниці триватимуть цілий тиждень