Тарас Тополя:“Своїм прикладом я агітую залишатися в Україні”

Понеділок, 06 березня 2017 15:40
Популярний український гурт “Антитіла” виступить сьогодні в Івано-Франківську. Журналісти ТРК “Вежа” поспілкувались із лідером гурту Тарасом Тополею. – В Івано-Франківськ ви приїхали із презентацією альбому «Сонце». Як створювався альбом? Що надихало? 

– Натхненням слугувало все, що відбувалося навколо нас: наші емоції, переживання, друзі, сім’я, події в країні. Писати його почали ще під час релізу платівки «Все красиво», а безпосередньо на студії працювали десь за три місяці перед представленням альбому.

67

– Які композиції увійшли до платівки? Чи зніматимуться кліпи на нові пісні, що увійшли до альбому?

– До альбому увійшли пісні вже відомі публіці: «Танцюй», «Одинак», «Дунай», переспів «Люди як кораблі» та чотири свіжі композиції. Кліп зніматиметься на пісню «Дунай». Зараз вже думаємо про наступну платівку.

– Це найбільше ваше турне. Скільки міст уже відвідали, скільки ще попереду?

– Це наймасштабніший тур гурту «Антитіла». Ми відвідаємо 40 міст: 6 з них в Америці, 1 – в Білорусії, всі інші міста – це українські обласні та районні центри. Веземо потужне світло, звук, відеоекран, дві години живого концерту. Думаю, публіка буде максимально задоволена.


– Де найбільше подобається виступати?


– Подобається виступати там, де публіка прийшла слухати твої пісні та співати разом з тобою, а географія не має значення.

78

– Коли приїжджаєте в нове місто з концертом чи є час на розважальну та пізнавальну програму?

– Нажаль, як правило, на це часу не вистачає.

– Які пісні вам найбільше подобається виконувати?

– Нові (сміється).


– Чого не вистачає українській музиці?


– Грошей.


– Проте, попри можливість виїхати за кордон, ви залишаєтесь в Україні та берете участь в акціях, які мотивують молодь залишатись в Україні. Обґрунтуйте свою позицію. 


– Моя позиція дуже проста: я хочу, щоб мої діти жили в Україні, щоб їхнє майбутнє не було десь за Бугом. Кому як не нам робити майбутнє? Попри те, що іноді закордонне життя здається красивішим та цікавішим там теж “не медом мазано” і буває не просто. Тому своїм прикладом я агітую залишатися в Україні, та не зважаючи на всі перепони та труднощі, будувати тут своє майбутнє та майбутнє держави.

66


Віра ДОБЖИНЕЦЬКА

Джерело: Вежа

Перегляди 2735 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK