Ігор Волощук розповів про дитячу офтальмологію в Івано-Франківську

Понеділок, 22 грудня 2014 10:22
Ігор ВОЛОЩУК засновник та співласник мережі дитячих офтальмологічних клінік "Візус кідс" та "Дитячий зір"

Франківчани: Скільки часу працюють Ваші клініки в Івано-Франківську?

Ігор Волощук: В 2007 році почав свою роботу дитяча офтальмологічна клініка на вулиці Сабата 14, під брендовою назвою "Візус кідс" - це дитячий лікувально-діагностичний медичний центр, який спеціалізується на лікуванні проблем зору у дітей.

А вже в 2009 ми відкрили  другий медичний центр під брендовою назвою " Дитячий зір"

Франківчани: Які  саме захворювання і які вікові категорії можуть отримати у вас діагностику та лікування?

Ігор Волощук: Ми можемо надати якісну медичну як діагностичну так і лікувальну допомогу дітям з вадами зору, як новонародженим так і інших різних вікових груп. Ми забезпечені найсучаснішим діагностичним обладнанням, яке дозволяє якісно обстежити навіть найменших дітей.

Діагнози з якими до нас звертаються дуже різноманітні від вроджених вад зору, до видалення сторонього тіла, а також найбільш поширені це міопія, астигматизм і.т.д

Франківчани: Хто з лікарів працює у вас?

Ігор Волощук: У нас працюють лікарі дитячі офтальмологи, з великим досвідом роботи, відповідними кваліфікаційними категоріями, які постійно проходять підвищення своєї кваліфікації на базі відомих спеціалізованих науково-медичних центрах України, та тісно співпрацюють з колегами із закордону.

Також наш середній медичний персонал теж відповідає всім стандартам та вимогам, щодо ведення медичної практики по дитячій офтальмології.

Франківчани: Які ваші досягнення за цей період, плани?

Ігор Волощук: Найкращим нашим досягненням є наша репутація та наше імя, на яке їдуть пацієнти не тільки з нашої області, а й з сусідніх.

А репутація створена великою кількістю задоволених пацієнтів, що для нас є найкращою рекламою.  За рік ми обслуговуємо близько 2 тисяч пацієнтів, різного віку з різними проблемами, і в більшості випадків нам вдається отримати позитивний результат.

Нещодавно ми пройшли ліцензійну перевірку міністерства охорони здоровя, за висновками, якої ми відповідаємо всім стандартам і вимогам, як по обладнанню так і по кадровому та професійному забезпеченні.

Протягом останніх двох років отримуємо відзнаку НАЦІОНАЛЬНОГО БІЗНЕС РЕЙТИНГУ - ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2012 -2013"

Які плани на наступний рік три, пять, на жаль в період дестабілізації важко щось планувати глобально, але думаю якщо нам вдастся втримати максимально незмінну ціну при тій ж якості медичної допомоги, то це буде дуже важливо, бо при такому стрімкому рості курсу валют і заморожених зарплатах, платоспроможність людей падає, а потреба в лікуванні з кожним роком збільшується.

Франківчани: А чому ви привязані до курсу валют?

Ігор Волощук: Це повязано в першу чергу з тим, що обладння і розхідні матеріали до них мають іноземне походження, тому проплати ми проводимо у відповідості до курсу.

Джерело: Франківчани

Перегляди 4742 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

Диплом чи освіта: у Франківську обговорили навчання у приватних університетах На Коломийщину привезуть мощі святого апостола Юди-Тадея. ФОТО Суд зобов’язав церкву Московського патріархату звільнити комунальне приміщення на Чорновола У Франківську пройде благодійний концерт, щоб зібрати кошти на лікування дівчинки На Івасюка збили літню жінку: переходила на пішохідному У жовтні знизяться ціни на газ для населення Франківців через фотовиставку закликають подбати про екологію. ФОТО На національний перепис населення планують витратити 3,4 млрд гривень Термін експлуатації пасічнянського мосту завершиться у 2021 році Івано-Франківськ стане центром для органів юстиції чотирьох областей, – Кабмін Понад 130 тисяч гривень аліментів наперед сплатив батько з Прикараття На Одещині 12-річні хлопці заради розваги забили безхатька На вихідних комунальний транспорт Івано-Франківська курсуватиме зі змінами Міністр інфраструктури порадив Оксані Савчук шукати гроші на міст у місцевому бюджеті На Тисмениччині відкрили сучасний спортивний майданчик. ФОТО Франківців кличуть долучитись до всесвітнього флешмобу на честь дня перезапуску серця У Івано-Франківську через порив тепломережі мешканці 26 вулиць залишилися без тепла Члени ВРП будуть звільняти себе самостійно, бо Рада провалила важливу правку – ЦПК У Франківську розповіли, які дороги Прикарпаття не відремонтували за рік Пітбуля, який зник три тижні тому на Чорновола, перепродали на автобазарі