18+ Оголена Україна: 16 нудистських пляжів

Понеділок, 04 липня 2016 10:40
Пляжі для нудистів досить популярні в усьому світі. Сьогодні навряд чи знайдеться пристойний курорт без затишного містечка для любителів відпочинку без одягу. Людей, які практикують оголений відпочинок, називають нудистами, але самі вони називають себе натуристами (від лат. natura – «природа»), оскільки в основі їхніх дій лежить ціла філософія і гармонія з природою, а не просто бажання скинути з себе зайвий одяг.

 В Україні існує цілий рух натуристів. Найсолідніше співтовариство знаходиться в Одесі. Ця перлина на березі Чорного моря – незаперечний рекордсмен за кількістю нудистських пляжів і вільних від забобонів відпочиваючих.

Чкаловський пляж, Одеса

Один з найбільших і найбагатолюдніших нудистських пляжів в Україні. Був відкритий ще у 1989 році. Розташований майже у центрі міста, у курортній зоні, праворуч від пляжу санаторію ім. Чкалова. Атмосфера спокійна, відпочивати приходять натуристи від 16 до 50 років. Поруч є невелике кафе-тераса. У гарну погоду на нудистському пляжі навіть по буднях збирається кілька сотень людей, а по вихідних – більше тисячі.

Берег: гальковий, чистий.

Як дістатися: від залізничного вокзалу трамваєм №5, зупинка «Санаторій Чкалова».

1

Нудистський пляж у районі Кароліно-Бугаз, Одеська область

Дикий і усамітнений. Розташований між базою відпочинку «Чайка» і пансіонатом «Одеса». Чисте узбережжя і малолюдність роблять це місце справжнім скарбом для шанувальників натуризму.

Берег: чистий.

Як дістатися: від залізничного вокзалу на електричці Одеса – Білгород-Дністровський, зупинка «Студентська».

2

Нудистський пляж у місті Южне, Одеська область

Малолюдний куточок на березі Чорного моря. Цей непогано організований дикий пляж знаходиться за 15 хвилин ходьби від міського. Великі гладкі валуни прекрасно замінюють тим, хто купається, стільці, на яких можна і присісти, і скласти речі. Цікава особливість пляжу – викладене півколом з каменів укриття, що нагадує ширму. Кажуть, що його спеціально спорудили місцеві жителі, щоб уникнути зустрічей зі знайомими.

 

 

Берег: чергується пісок з галькою, чистий.

Як дістатися: від автостанції маршруткою №68, пішки вліво від міського пляжу до холодного джерела.

3

Пляж на острові Джарилгач, Скадовськ, Херсонська область

Нудистський пляж тут великий, тихий і майже безлюдний. Головні його переваги – чистота і повна відсутність благ цивілізації – притягує сюди натуристів, охочих відпочити від мирської суєти.

Берег: піщаний, чистий.

Як дістатися: від селища Лазурне перейти вбрід через протоку.

4

 Нудистський пляж на острові Дзендзик, Запорізька область

Знаходиться у заповідній зоні і оточений заростями очерету, тому надійно приховує тих, хто тут відпочиває, від поглядів туристів. Чистота і чудовий краєвид притягують сюди натуристів з різних куточків України. Порядок підтримують самі відпочиваючі.

Тут уживаються як натуристи, так і народ в купальниках і плавках, прекрасно себе почувають і дівчата, що засмагають топлес.

Берег: піщаний (білий пісок), чистий.

Як дістатися: маршрутне таксі № 15 від автовокзалу, зупинка «Середня коса».

5

 Нудистський пляж у Бердянську, Запорізька область

Знаходиться нудистський пляж між Бердянською косою і курортом з лікувальною гряззю, трохи віддалений від звичайного пляжу. Місце відоме не тільки серед місцевих жителів, а й серед гостей міста.

Берег: піщаний.

Як дістатися: автобусами №2 і 15, зупинка «Курорт», йти пішки вздовж грязьового лиману.

6

Пляж у Кирилівці (Федотова коса), Запорізька область

У Кирилівці немає офіційного нудистського пляжу, але кілометри дикого узбережжя від села Степок до острова Бірючий чудово підходять для відпочинку прихильників натуризму. Від траси берег надійно захований високою травою і валом, тому тут буде затишно і новачкам. Кращі місця нудистського пляжу розташовані за автокемпінгом.

Берег: чистий.

Як дістатися: їхати по трасі вздовж узбережжя у бік села Степок, повернути за автокемпінгом.

7

Наумівський пляж на острові Хортиця, Запорізька область

 Знаходиться Наумівський пляж за санаторіями та профілакторіями місцевих підприємств (з боку берега Бабурки, навпроти «Магадана»). Місце непогане, але маленьке за площею. Основний контингент відпочиваючих – жінки і чоловіки від 35 років. Але справжніх натуристів там мізерно мало.

Берег: піщаний, чистий.

Як дістатися: на маршрутці, що йде на Бабурку.

8

Нудистський пляж на косі у Миколаєві, Миколаївська область

Берег житлового мікрорайону Намів на сьогоднішній день одне з найпопулярніших місць відпочинку. Саме тут, поруч з міським пляжем, розташувався острівець для нудистів. На косі досить часто можна зустріти тих, хто загоряє топлес або зовсім без купальників і плавок. Накинувши одяг, можна заглянути у літнє кафе або бар на сусідньому громадському пляжі.

Берег: піщаний, досить чистий.

Як дістатися: маршрутним таксі до мікрорайону Намів, кінцева зупинка, пройти до піщаної коси.

9

Нудистський пляж на Оболоні, Київ

Знаходиться на березі затоки «Собаче гирло» за яхт-клубом. Нудистський пляж на Оболоні тихий і дійсно дикий. Місце настільки просторе, що можна розташуватися навіть з наметом. Тут не знайти допитливих роззяв і гучної молоді. Сюди найчастіше приїжджають пари у віці за тридцять і свінгери. На протилежному березі видно міський пляж. Безперечний плюс – відсутність кровожерливих комарів.

 Берег: піщаний, чистий

Як дістатися: на тролейбусах №24 і 44, до кінцевої зупинки. Обійти яхт-клуб вздовж паркану зліва.

10

Нудистський пляж «Довбичка», Київ

Це найпросторіший і найвідоміший нудистський пляж столиці. Розташований у південній частині Труханового острова. Більшість відпочиваючих складають ідейні натуристи, але зустрічаються і ті, хто засмагає у купальниках. До того ж звідси відкривається шикарний вид на Києво-Печерську лавру і стилізований ресторан «Ноєвий Ковчег».

Берег: не дуже чистий.

Як дістатися: від станції метро «Гідропарк» до Венеціанського містка, перейти його і повернути ліворуч, дійти до ріки й на човні переправитися на острів.

11

Нудистський пляж на магістратському озері, Чернігів

Єдине місце, де були помічені нудисти у Чернігові – на березі Магістратського озера за пішохідним мостом через Десну. Видно, філософія гармонії з природою не користується тут популярністю.

Берег: не дуже чистий.

Як дістатися: недалеко від проспекту Миру пройти по пішохідному мосту, минаючи Чернігівський парашутний клуб. Від мосту до пляжу, розташованого між двома озерами, хвилин 10 пішки.

12

Нудистський пляж у селищі Безлюдівка, Харківська область

Затишне містечко для вільного від одягу відпочинку знаходиться на березі озера, серед платних і диких пляжів. Селище знаходиться всього за 13 км від Харкова, і влітку сюди часто приїжджають городяни.

 Берег: чистий.

Як дістатися: автобусом або автомобілем до селища Безлюдівка. Маршрутні автобуси відправляються від станцій метро «Спортивна» і «Проспект Гагаріна». Пляж знаходиться недалеко від провулка Лиманський.

13

Дикий пляж на Монастирському острові, Дніпропетровськ

Протягом багатьох років тут купаються і засмагають без одягу. Нудистський пляж знаходиться відразу за офіційним міським пляжем, у самому кінці острова. Увечері на Монастирському збирається багато молоді, тому найкращий час для відвідування – ранок. Час від часу пляж закривають, але це не заважає прихильникам натуризму повертатися сюди знову і знову.

Берег: не дуже чистий.

Як дістатися: маршруткою або трамваєм №1 до парку ім. Т.Г.Шевченка, пройти через парк у самий кінець острова по береговій лінії.

14

Крюківський пляж «Під мостом», Кременчук

Нудистський пляж знаходиться у мікрорайоні Крюков, ліворуч від моста. Недалеко знаходиться острів Шаломай. Загоряють тут частіше топлес, але у воду заходять все-таки без одягу.

Берег: не дуже чистий.

Як дістатися: у мікрорайоні Крюков повернути ліворуч за мостом.

15

Нудистський пляж на Митниці, Черкаси

Нудистський пляж знаходиться між міськими пляжами «Рів’єра» і «Митниця». Крім цього, натуристи збираються на острові ближче до жовтого дому на Митниці.

Берег: не дуже чистий.

Як дістатися: від скверу Богдана Хмельницького пройти по вулиці Розкопна до вулиці Гагаріна, далі хвилин 7 пішки до води. Нудистських пляжів в Україні значно більше. Якщо ви не прихильник натуризму і віддаєте перевагу звичайним пляжам, завітайте до розділу «Пляжний відпочинок» і оберіть пляж на свій смак.

16

Джерело: IGotoWorld.com

Перегляди 1913 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK

У Франківську в одній з багатоповерхівок загорілася квартира. ВІДЕО Дощі - не завада: в Івано-Франківську продовжують облаштовувати двори. ФОТО На Прикарпатті викрили військового на розголошенні держтаємниці. ФОТО Уряд вніс зміни до Порядку надання субвенції громадам на їх розвиток Міський голова розповів про новий маршрут комунального автобуса З 1 червня вводяться сезонні обмеження для руху великовагового транспорту Післязавтра розпочнеться продаж електронних пільгових карток На кордоні затримали українця підозрюваного у вбивстві. ФОТО 11 осіб з підозрою на коронавірус госпіталізували в Івано-Франківську Медичні заклади Прикарпаття, які лікують хворих на COVID-19, в числі найбільш забезпечених профільним обладнанням у державі Поліція розшукує телефонних аферистів, котрі ошукали прикарпатку на 12 тисяч гривень На Прикарпатті розпочинається призов на строкову військову службу Розпорядок богослужінь у храмах Франківська у день Зіслання Святого Духа На Франківщині прокуратура вимагає повернути громаді землю вартістю 39 млн грн У районній лікарні на Прикарпатті закривають хірургію. Жителі вийшли на акцію протесту У Франківську на даху будівлі міськради встановили метеостанцію – слідкувати за даними можна онлайн Мешканець Рожнятівщини сяде у тюрму за психологічне насильство у сім’ї На річках басейну Дністра розпочалося формування дощового паводку. ФОТО Прикарпатські поліцейські розслідують ДТП, у яких постраждали двоє дорослих і неповнолітній Самуїл, Раяна та Данелія: як франківці називали своїй новонароджених дітей у травні