Чи потрібна АТО на Прикарпатті?

Субота, 31 травня 2014 07:28
Саме таке запитання приходить до місцевих жителів при черговій спробіт.зв. «громадськості» розв’язати повноцінну «кадро вувійну» на Прикарпатті

. Аналізуючи події із призначенням голів РДА, керівників силових структур в області можна заявити про тіньову гру впливових політиків та підприємливих екс-правоохоронців, які намагаються утримати існуючі та отримати нові можливості впливу на ситуацію в області та розподіл бюджетних коштів, організовуючи під виглядом громадських протестів реальнее силове протистояння. До слова слід додати, що т.зв. протестуючу «громадськість» складають колишні «самооборонівці» (згідно наказу керівника Самооборони Майдану Андрія Парубія усі сотні до 18 травня повинні бути розформовані, а їх бійці вступити до лав Національної Гвардії чи Батальйонів територіальної оборони), для яких, очевидно, романтика протесту сьогодні стала основною професією. Таким чином угрупування, яке не має права називати себе «самооборонівцями» системно використовують для нових «кадрових війн».

Так, за неперевіреною інформацією черговий пікет на вулиці Сахарова відбудеться після процедури інавгурації новообраного Президента України. Протестуючі в черговий раз прийдуть «люструвати» керівника місцевого СБУ під приводом його неспроможності ефективно керувати Управлінням. Водночас, «замовниками» протесту самі співробітники вважають окремих своїх екс-колег, які претендуючи на керівну посаду намагаються усунути у такий спосіб своїх конкурентів.

Водночас, жителі Прикарпаття начальника СБУ не поспішають підтримувати, бо він себе ще ніяк не проявив за такий малий час. В той же часніхто уже не підтримує походи вулицями, блокування приміщень та роз’їзди БТР під прикриттям розмитого поняття «громадськість». Декілька десятків молодих   романтиків у  військовій формі та два-три їх поводирі не вправі говорити за усю Франківщину.

Франківцям залишається тільки слідкувати за «кадровими баталіями». В свою чергу наші кореспонденти перевірять достовірність наведених фактів та невідкладно поінформують читачів

Перегляди 804 разів


Loading...


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #1 KORTEZ 31.05.2014, 13:47
Хочу сказати пару слів про батальон територіальної оборони -який сформовано з жителів нащої області.Якшо цей зброд відправити на схід України ми будем опозорені на весь світ.Цей проект зазнав фіаско ще на початку свого формування та його командного складу.Якби люди знали наскільки це прогнила структура то не пожертвували б на цих безнадьог ні копійки.Треба було людей виборочно відправляти а не тратити гігантські кошти на побудову якоїсь сумасбродної військової одиниці.
Цитата

Читайте нас в соціальних мережах

Сторінка Франківчанни в FACEBOOK